הידרוקולון |
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

למעי הגס תפקיד חשוב בתפקודו התקין והבריא של הכבד. לכן, חשוב מאוד להעניק לאזור המעי טיפולי "תחזוקה" שוטפים, הנקראים הידרוקולון, שישמרו עליו נקי ומרוקן מרעלים, וכך ליהנות מתחושת קלילות ונינוחות.

ניקוי רעלים לחיים קלים

התזונה של רובנו, בשילוב מתח המלווה אותנו מדי יום ביומו, אינם אידיאלים עבור הגוף שלנו בכלל והמעיים שלנו בפרט. המזון שאנו מכניסים לגופנו מצטבר במעי הגס, נדבק לדפנות ומשחרר רעלים הנספגים בדם וגורמים למחלות. כיום ניתן לצמצם את הנזק ולטהר את הגוף מהפסולת באמצעות טיפולי הידרוקולון, שנועדו לנקות את המעי הגס ולהחזיר אותו למצבו התקין – מלא בחיידקים טובים המסייעים בניקוי טבעי ויומיומי של גופנו היקר מכל.

בואו לחזק ולשפר את פעולת המעיים בטיפול קצר וידידותי. חייגו 04-6262770 לתיאום פגישת ייעוץ עם המומחים של NEW AGE.

קצת על תהליך הידרוקולון

  • מזרימים בעדינות מים חמימים לעומק המעי הגס ולכל אורכו
  • המים ממלאים את חלל המעי מבלי לפגוע בחיידקי המעי הטובים
  • דפנות המעי הגס מקבלות לחות ומתרככות
  • פסולת שנדבקה לדפנות משתחררת לאיטה
  • המעי מתרוקן מהפסולת ומשפר את תפקודו

כפי שניתן לראות, מדובר בתהליך מבוקר ומסודר, שהיתרון הכי גדול שלו הוא שלא נגרם נזק למעיים. המכשור שנמצא בשימוש בעת הטיפול מיועד במיוחד לכך, והמטפל נמצא בשליטה מלאה ומפקח ב-7 עיניים על כל שלב ושלב בתהליך. שטיפת המעיים מתבצעת בעדינות רבה, מבלי לגרום לכם לכאבים, כך שבעצם את נהנים מתחושה טובה גם בזמן הטיפול ובעיקר לאחריו – נטולי רעלים ופסולת שהכנסתם לגופכם במשך שנים.

פשוט להרגיש טוב יותר

ניקוי המעי הגס מומלץ ביותר למי ששואף לרדת במשקל וכמובן לכל אחד שמעוניין לנקות את גופו משלל הרעלים המצטברים בו לאורך הזמן. אותם רעלים אינם מסתפקים רק בלהתגורר בגופנו, כי אם גורמים, בהיעדר טיפולי ניקוי, למגוון רחב של בעיות ומחלות בלתי-נעימות בעליל. מדובר בין היתר בעצירות, שלשולים, תחושת נפיחות מציקה, טחורים, קנדידה, צרבות, גזים, בעיות עור, מיגרנות ועוד. הקדימו תרופה למכה, הסירו מגופכם את הפסולת המיותרת ושימרו על עצמכם מפני כל הרעות החולות הללו, שהן רק חלק קטן מרשימה מאוד ארוכה.

תנו סיכוי לניקוי

ניקוי רעלים מהגוף הוא פעולה חשובה ומומלצת, ובעיקר למי שקצב החיים שלו מהיר ואינו יכול להקפיד על תזונה מסודרת ומאוזנת. אם לוח הזמנים שלכם עמוס ואת הזמן הפנוי המועט אתם מקדישים לדברים החשובים באמת, אין זה אומר שטיפולי ההידרוקולון אינם מתאימים לכם. ניקוי מלא ויסודי של המעי לכל אורכו דורש מכם 3 טיפולים עוקבים בסך הכול – אין מדובר בהתחייבות ארוכת טווח שעלולה לפגום באורח החיים שלכם או לבוא על חשבון פעולות אחרות. את שלושת הטיפולים תצטרכו לבצע במכון מדי שבוע עד 10 ימים. במילים אחרות: תוך חודש לכל היותר ניתן לסיים את הטיפול, להיפטר מהנפיחות או מהעצירות וליהנות מתחושה קלילה בגוף.

תאמו עוד היום פגישת ייעוץ בניו אייג' והתחילו את סדרת טיפולי ההידרוקולון באווירה נעימה ורגועה. חייגו 04-6262770.