איפור קבוע | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

כיום עולם הטיפוח מציע לנו דרכים רבות להקל על שגרת יומנו העמוסה

איפור קבוע

איפור קבוע

כיום המודעות לטיפוח הינה בין הגבוהות ביותר בהיסטוריה, ונראה כאילו רוב האוכלוסייה עסוקים בטיפוח יומיומי, בייחוד של עור הפנים. מלבד שמירה על עור הפנים רענן ובריא, נשים רבות משקיעות גם זמן רב באיפור בכל בוקר, ומעוניינות במציאת דרכים לקיצור שגרת הטיפוח היומית שלהן. אחת הדרכים היעילות ביותר לכך הינה כמובן באמצעות איפור קבוע.

אז מה כדאי לדעת על איפור קבוע?

  • מה זה איפור קבוע: איפור קבוע, כפי שניתן להסיק מהשם, הינו טיפול המאפשר לנו ליצור איפור קבוע על פנינו בדרגות איפור שונות, כך שנוכל לקבל טווח של תוצאות, החל מאיפור טבעי לחלוטין, אשר נקרא לעיתים קרובות הדגשת תווי פנים, וכלה בפסי אייליינר קבועים מעל העיניים. הטיפול מתבצע בדומה לקעקוע שטחי של העור, כאשר בטרם תחילתו נפגשים המטופל והמטפל בכדי לקבוע באילו גוונים ייעשה שימוש במהלך הטיפול, אילו אזורים יאופרו, באיזה סגנון וכמובן באיזו עוצמה. האיפור עצמו מתבצע באמצעות החדרה של פיגמנט לעור אשר יוצר את האשליה של איפור, והוא מאפשר לנשים רבות לחסוך זמן על איפור יומיומי.
  • אילו אזורים ניתן לאפר באופן קבוע: כיום ניתן באופן כללי לאפר את כל אזורי הפנים באופן קבוע, בדומה לכך שניתן לקעקע כל אזור בפנים במידה ונרצה. למרות האמור, נראה כי ישנם אזורים פופולריים יותר לאיפור בצורה קבועה והם מילוי גבות, אייליינר קבוע, צללית קבועה ומילוי ותיחום שפתיים. איפור כל אזור בפנים אמנם מתבצע בדרך שונה מבחינת שיטת פיזור הפיגמנט, כיוון ועוצמת הצביעה, אולם כלל האזורים נצבעים בדרך של החדרת פיגמנט לעור. חשוב לזכור כי התוצאות באזורים אשר מכוסים במייקאפ באופן קבוע לא ייראו, ולכן מומלץ שלא לבצע טיפולים באזורים אלו בכדי להימנע ממראה של צבע עור לא אחיד.
  • מהי השפעת הטיפול: אזורים שונים בפנים מגיבים בצורה שונה לא רק לטיפול עצמו, אלא גם למשך ההחלמה וכמובן לזמן השפעת הטיפול, ולכן נוכל למצוא אזורים המחלימים בצורה מהירה למדי והתוצאות בהן נשמרות לאורך זמן, בעוד באזורים אחרים נראה החלמה ארוכה אשר תוצאותיה ייעלמו לאחר כשמונה עשר חודשים. בטרם אנו מבצעים טיפול, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למשך ההחלמה וכן משך ההשפעה של הטיפול בכדי לתאם ציפיות. כמו כן, חשוב לדעת כי סוג החומר בו נעשה שימוש במהלך הטיפול וכן גיל המטופלת וחשיפה לשמש משפיעים גם הם על משך ההשפעה, ולכן קשה לחזות אותו במדויק מראש.
  • מי מבצע טיפולי איפור קבוע: כיום אין הסדרים מיוחדים בנוגע להכשרה הנדרשת לשם ביצוע טיפולי איפור קבוע, כך שכל אחד אשר עבר את הקורס הייעודי לכך יכול לבצע את הטיפולים. לאור האמור, מומלץ לוודא כי בעל המקצוע אליו אנו פונים לשם ביצוע טיפולי איפור קבוע הינו בעל ניסיון בתחום ובעל ההכשרה המתאימה לכך, וכן מומלץ לבקש לראות עבודות קודמות לשם התרשמות כללית.

איפור קבוע יכול לסייע לרבים, לא רק בתחום קיצור זמני הטיפוח, אלא גם בתחומים נוספים

בין היתר, איפור קבוע מסייע לא רק בקיצור זמן ההתאפרות בבוקר, אלא גם בתיקון פגמים הנוצרים עם הגיל, בכיסוי צלקות ועוד, ורבים מוצאים יתרונות נוספים בטיפולים מעין אלו, מלבד היתרונות האסתטיים הברורים והחיסכון המשמעותי בזמן וטרחה באופן יומיומי על התאפרות.