הדגשת תווי פנים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

הדגשת תווי הפנים שלך יכולה לעשות פלאים לביטחון העצמי

הדגשת תווי פנים

הדגשת תווי פנים

תארי לעצמך איך זה לקום בבוקר ולהיראות במיטבך. העיניים בורקות וצבען מודגש כאילו זה עתה הנחת אייליינר בקו עדין, הגבות נראות כאילו הרגע סיימת לעצבן ולסדרן והן מקנות מסגרת מחמיאה לפנייך ולעינייך ולשפתיים יש גוון “בייבי” טבעי שצבען טרם דהה. עכשיו את יכולה להפסיק לדמיין. בזכות קדמת הטכנולוגיה, חברת ניו אייג’- NEW AGE מציגה את טיפול הדגשת תווי הפנים שלך. ביטחון עצמי גבוה? מבטים מכל גבר ברחוב? היופי הטבעי שלך בולט החוצה לכל מי שנמצא לפנייך? את כל זה מעניק לך טיפול הדגשת תווי פנים. המדד ליופי הוא סימטריה של הפנים. טיפולי הדגשת תווי פנים מטפלים במקרים מסוימים של חוסר סימטריה ומקנים לך מראה מושלם ומוקפד לאורך כל היום. אז איזה טיפולים קיימים היום בשוק?

טיפולי הדגשת תווי פנים המומלצים

  • עיצוב ומילוי שפתיים: בואי והשיגי לעצמך את השפתיים המלאות והחושניות שתמיד חלמת עליהן, את המראה המפתה והחיוך המקסים שיפיל כל אחד לרגלייך. השפתיים הן איבר חושני בולט. לצערנו, ככל שמתבגרים, גוון השפתיים שלנו הופך בהיר ולא אחיד והשפתיים מצטמקות לאט לאט. תחימת השפתיים במסגרת טבעית ויפה וגם העמקת הצבע בהתאם לגוון העור, גוון השפתיים ולטעם האישי תיתן לך את המראה שתמיד רצית.
  • הדגשת עינייםעיניים יפות מושכות את תשומת הלב. אנחנו מזמינים אותך ליהנות מעיניים מודגשות, סימטריות ומאופרות באופן טבעי ללא כל מאמץ מצדך. תמיד אומרים שהעיניים הן הראי לנשמה: בואי וגלי עד כמה רחוק העיניים שלך ייקחו אותך.
  • עיצוב גבותגבות מעוצבות משלימות את המראה המוקפד והמטופח שחלמת עליו. הדגשת הגבות גורמת ל”פתיחת” העפעף ועיצובן תורם לסימטריה של הפנים.

לפני שאת קובעת תור

חשוב לזכור להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית ומיומנת. חברת קוסמטיקה מנוסה יכולה לשים לב לפרטים הקטנים, לתת את הטאץ’ שחסר ולהפוך את הטיפול לחוויה בלתי נשכחת. פני עוד היום לחברת ניו אייג’- NEW AGE וקבלי הצעה משתלמת ביותר.