טיפול לעור יבש ופגום | אנטי אייג'ינג | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

החדרה לחות לעור הפנים – המילה האחרונה בטיפולי אנטי אייג’ינג

החדרת לחות

החדרת לחות

ככל שהשנים חולפות, אנחנו הולכים ומתבגרים וגם עור הפנים שלנו מאבד באופן הדרגתי את חיוניותו. הפנים הופכות לסדוקות, יבשות, אדמומיות ולעתים מגורות. אין זה נדיר לראות קילופים סביב אזור הפנים, מעין קשקשת עורית באזור האף והגבות ובאזורים נוספים ובנוסף לכך הצרות מצטברים תאי עור מתים רבים. בעוד עור צעיר יחסית ניתן לנסות ולשקם בקלות באמצעות קרם פנים טוב, לעתים נדרשת פעולה יותר אינטנסיבית, שתוצאותיה יראו וישמרו לאורך זמן. מהי אותה הפעולה שנדרשת? החדרת לחות לפנים.

צוות New Age מתמחה בטיפולי החדרת לחות לעור הפנים ובטיפולי מזותרפיה.

לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 04-6262770

הטיפול המושלם לעור יבש ופגום

עור יבש יכול להיגרם בשל סיבות רבות ומגוונות. גנטיקה תורשתית, פגעי מזג האוויר ועישון הן רק חלק מרשימה ארוכה של סיבות, שהיריעה קצרה מלהכיל. טיפוח העור הוא דבר בסיסי שכל אדם חייב לעצמו, ולא רק אם המראה החיצוני חשוב לו. לא מדובר בפינוקי מותרות, אלא בכרטיס הביקור של כל אדם באשר הוא. למראה העור, והפנים בפרט, השלכות הרות גורל בסיטואציות חברתיות מגוונות, ביניהן גם ראיונות עבודה או דייטים. מראה מבוגר עלול להותיר רושם שלילי, ולגרום לאנשים לפסול אדם רק בגלל המראה שלו.

טיפול החדרת לחות, בדומה לטיפול מזותרפיה, הוא טיפול שנועד להחזיר לחיים את מראה הפנים שלכם. כשהעור מיובש, הוא נראה עייף, חולה, מותש, מקומט, נטול ברק, ובלתי חיוני בעליל. הלחות היא זו שמעניקה לו את המראה החיוני, הזוהר, הצעיר והבריא – אותו מראה מושלם שבו אנו נתקלים בכל מודעת פרסומת, תוכנית טלוויזיה וסרט בקולנוע. לכן הליך זה הוא מושלם.

כיצד מתבצע טיפול של החדרת לחות?

לצורך החדרת הלחות לעור הפנים, מתבצע הליך אינטנסיבי. המטפל משתמש במכשור חשמלי מתקדם ובטיחותי לשימוש. מכשור זה מאפשר לעור לספוג לחות מועשרת ואיכותית ואת כל שאר האלמנטים החיוניים למראה עור משופר. כמו כן בזכות המכשיר הזה פעילות מחזור הדם מואצת, מחיים את רקמת העור, מאזנים ומשקמים את רמת הלחות בעור ומשיבים לפנים את המראה האסתטי. הפעולה עצמה היא נעימה, בטוחה ומומלצת בחום.

למי זה מתאים?

פעולת ההחדרה מתאימה למעשה לכל מי שמעוניין בה, שסובל מעור יבש ופגום ושמעוניין בשיקום מראה הפנים ולחזור למראה רענן וזוהר. הטיפול מתאים לכל מצבי העור ולכל הגילאים, ויכול להינתן כבודד או בסדרת טיפולים. הוא מתאים גם לאנשים שאיבדו את המראה החיוני של העור עקב מחלה ממושכת או ניתוח ואשפוז. זהו סשן שנמשך כשעה וחצי עד שעתיים, שניתן לערוך לאורך כל ימות השנה. בסיום ההליך רואים תוצאות מרשימות ביותר, בזכות ליחוך שגורם להצערת מראה עור הפנים.

כיום טיפולי אנטי אייג’ינג טובים יכולים לגרום למהפך של ממש במראה שלכם, ולא חייבים למהר לפנות לכירורג בתחום הפלסטיקה. שינוי אורח חיים יכול לעזור, אבל לא מבטיח תוצאות מיידיות. החדרת לחות לעור הפנים יכולה לזרז את התהליך באופן משמעותי, ולשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה.

לקבלת פרטים נוספים על החדרת לחות, טיפולי מזותרפיה וטיפולי אנטי אייג’ינג נוספים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו: 04-6262770