המסת שומן בקור | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
המסת שומן בקור

המסת שומן בקור

אנשים הסובלים ממשקל עודף, נשים וגברים כאחד, סובלים משורה של בעיות שמפריעות להם בהתנהלות היומיומית. עודף משקל משפיע רבות על מערכות שונות בגוף ועלול להביא לבעיות של יתר לחץ דם, בעיות בלב, במערכת הנשימה ועוד. אנשים עם עודף שומן סובלים גם מבעיות נפשיות מורכבות שנובעות מדימוי עצמי שלילי, מיחס החברה אליהם ועוד. ישנו קושי להתקבל למשרות נחשבות, קשה להם בחברת אנשים אחרים, ולעיתים, הקושי גולש אל חיי המשפחה. כך, שאין פלא שרבים רוצים להוריד את מסת השומן שבגופם למינימום הנדרש.

המסת שומן בקור – מכשור מיוחד

ישנן שיטות שונות להורדת אחוזי השומן ואחת הפופולאריות ביניהן היא המסת שומן בקור. שיטה זאת הינה מתקדמת ביותר, קלה לביצוע, אינה כרוכה במאמץ רב מדי של המטופל והתוצאות יעילות מאוד. טיפול בקור להמסת שומן נעשה באמצעות מכשיר מיוחד אשר יש לו תרמוסטט שמסוגל להנמיך את עצמת הקור בהדרגה. במהלך הטיפול מצמידים לוחיות מיוחדות על העור והן מקררות אותו בצורה מבוקרת. רקמות השומן שמתחת לעור מתקררות ונוצרת תופעה שנקראת בעגה המקצועית “אפופטוזיס” – מוות מתוכנת של תאים.  תאי שומן רגישים לקור ועל כן הם עוברים תהליך ריקון איטי והדרגתי.

שיטה יעילה

עם סדרת טיפולים מתחילים להיעלם תאי שומן שקיימים בגוף ומראהו הופך בהדרגה להיות חטוב יותר. הרזיה מהירה כזאת היא משאת נפש של נשים וגברים רבים, מה עוד שהטיפול אינו גורם לכאבים ונעשה ללא נזקים גופניים. שיטה זאת שונה משיטות הרזיה אחרות שנעשות באמצעות פירוק השומן בגוף על ידי הכבד, מערכות העיכול והלימפטיות. כל אחד יודע שהרזיה בשיטות מסורתיות אלו תלויה מאוד בכוח הרצון של האנשים, במצבי רוח, בעמידה בלחצים סביבתיים ובגירויים שונים. לא תמיד ישנה שליטה על תהליך ההרזיה הזה בניגוד לתהליך של המסת שומן בקור.

שילוב של שתי טכניקות

חיטוב הגוף בשיטה זו מתבצע, למעשה, על ידי שתי טכניקות שמשולבות זו בזו ומגבירות את אפקט התהליך. השוק התרמי גורם להיווצרות כלי דם ומביא לקיפאון בתפעולם, ובו זמנית, מגרה את תאי הסיב לייצר סיבי קולגן שמחזקים את העור ואלסטין שנותן לו את הגמישות והאלסטיות, ואלו התהליכים שגורמים לחיטוב הגוף.

שירות מקצועי

טיפולי המסת שומן נעשים במכונים מקצועיים שהינם בעלי ניסיון רב. מומלץ להגיע למכון שמנהליו הינם בעלי ידע מצטבר ואשר מחזיקים בתשתית מקצועית למתן שירות לאנשים עם בעיות משקל שונות. במכון מקצועי ובעל תודעת שירות יש מסלולי טיפול שונים וכולם מתחילים בפגישת הכרות שבמהלכה מספקים מידע והסבר על התהליכים השונים. בסופו של דבר, יוחלט יחד עם הלקוח על שיטת הטיפול המתאימה ביותר להמסת השומן ועל משך הטיפול. כל זה בדרך להשגת תוצאות מרשימות.