הסרת שיער בלייזר | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

כיום תחום הטיפוח מתקדם ביותר, וכולל בין היתר שיטות שונות להסרת שיער

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

רבים עוסקים כיום בטיפוח בלתי פוסק של גופם בצורות שונות, כאשר אחת הנפוצות ביותר הינה כמובן הסרת שיער, בה עוסקים גברים ונשים כאחד. כמובן, שעם הביקוש עולה ההיצע, וכיום ניתן למצוא שיטות רבות להסרת שיער, כאשר אחת הנפוצות והפופולאריות ביותר הינה הסרת שיער בלייזר.

אז מה כדאי לדעת על הסרת שיער בלייזר?

  • כיצד עובד מכשיר הלייזר: מכשיר לייזר עובד על אנרגיית חום ובאמצעות אנרגיה זו אנו גורמים להרס של זקיקי השערה. אנרגיית החום נקלטת ע”י שערה ומועברת לזקיק השערה עד שהיא מביאה להריסתו באמצעות פגיעה במלנין המצוי בו וכך השיער אינו יכול עוד לצמוח. טיפול הלייזר מסתיים רק כאשר פגע הלייזר בכל זקיקי השערות באזור המטופל.
  • למי מתאים הטיפול: הטיפול מתאים לנשים וגברים כאחד, בעלי עור בהיר ושיער כהה, ויעבוד משמעותית פחות טוב על בעלי שיער בהיר ושיער ג’ינג’י. היום כבר פיתחו מגוון מכשירי לייזר הנותנים פתרון גם לבעלי עור כהה ולבעלי עור שזוף.
  • כיצד מתבצע הטיפול: מטפלים שונים עושים שימוש במכשירי לייזר שונים, אולם הפעולה הבסיסית חוזרת על עצמה. ישנם מכונים בהם יימרח המטופל בחומר מאלחש בכדי להקל על הטיפול. לאחר מכן יעבור המטפל על האזור המטופל בעזרת המכשיר פעם אחת או יותר- כתלות במכשיר בו נעשה שימוש. ישנם מכשירים בהם עושים שימוש בשילוב עם ג’ל וישנם כאלה הפועלים על עור ייבש, כאשר כל המכשירים מבצעים את אותה פעולה.
  • יעילות הטיפול: יעילות טיפול לייזר אינה ניתנת לצפייה מראש באופן מדויק, אולם רוב האנשים יחוו הידללות של השיער בין 50-85 אחוזים, כאשר הצמיחה של השיער שנותר תהפוך לאיטית יותר גם היא. חשוב לדעת כי יהיו מקרים בהם לא יגיעו המטופלים לתוצאות מושלמות בעזרת טיפולי לייזר, אולם כיום הם עדיין נחשבים לטיפולים היעילים ביותר בתחום הסרת שיער .

טיפולי לייזר מסייעים לרבים אשר מעוניינים בהסרת שיער

שיטת הסרת שיער בלייזר אמנם לא תמיד מפיקה תוצאות מושלמות, אך היא מדללת את השיער בצורה משמעותית ומפיקה תוצאות טובות מאוד, אשר מקלות על החיים של רבים אשר שומרים על עור חלק משיער, או מעוניינים לפחות בדילול השיער הקיים על עורם עד כמה שאפשר.