הצערת עור הפנים, הפחתת כתמים ומילוי קמטים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
הצערת עור הפנים

הצערת עור הפנים

מאז ומעולם בני האדם רצו להיראות ולהרגיש צעירים יותר מגילם האמיתי. אך אפילו המוח היהודי, שממציא לנו פטנטים, עדיין לא המציא את מעיין הנעורים האולטימטיבי. לשמחתנו הרפואה האסתטית מספקת מספר פתרונות טובים מאוד להצערת עור הפנים. הכירו את שיטת פוטו רז’וביניישן.

כתם לכל חיים? לא בהכרח

הפנים שלנו אינן חסינות לשינויים. פה ושם ניתן לראות עפעף שצונח, שיערות שצצות במקומות אסטרטגיים ותופעה נפוצה נוספת: כתמים. בעור הפנים מופיעים לפעמים כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל, כתמים שנוצרים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש או כתמים הורמונליים הנוצרים למשל לאחר לידה. ישנם הבדלי צבעים ברחבי הפנים – אזורים כהים יותר ולעומתם אזורים בהירים יותר, והגוון האחיד הוא היסטוריה.

כתמים אלו נחשבים בעיני רבים כמפגע אסתטי, שגורם לפנים להיראות “זקנות” יותר ממה שהן באמת. יש לציין שניתן למצוא אותם גם באזור הצוואר, המחשוף וכפות הידיים. כעת מגיעה הבשורה המשמחת: במציאות של היום כתמים הם אינם גזרת גורל – הודות לטיפולי הפוטו רז’וביניישן, אפשר להעלימם בקלות ולהצעיר את עור הפנים משמעותית!

הכתמים על פניכם מורידים לכם את הביטחון? בואו לטפל בזה! חייגו 04-6262770 לתיאום פגישת ייעוץ בניו אייג’.

פוטו רז’וביניישן

שיטה יעילה מאוד להעלמת כתמים ולהצערת עור הפנים היא שיטת הפוטו רז’וביניישן, שכבר נמצאת בשימוש זמן לא מבוטל. אם גיליתם כתמים באזור השפם, מסביב לעיניים (עיגולים שחורים) או המצח, בעזרת טיפולי פוטו רז’וביניישן הם עד מהרה יהיו נחלת העבר. הטכנולוגיה פועלת להבהרת הכתמים באמצעות קרן אור, שפוגעת באופן ממוקד בפיגמנט של הכתם (“מלנין” בשפה המקצועית) על-גבי שכבת העור העליונה, חודרת לעומק והורסת את הפיגמנט יותר ויותר מפעם לפעם עד להעלמתו המוחלטת.

התהליך נשמע פשוט? לא בכדי – אכן מדובר בטיפול קליל, ידידותי, בלתי-פולשני ונטול סיכונים. כל הדרוש הוא טיפול אחד בחודש למשך 6-4 חודשים עד לקבלת תוצאות מספקות ועור פנים בעל מראה צעיר וחיוני יותר. יתרה מזאת, הטיפול אינו כרוך בזמן החלמה ממושך וניתן לשוב לשגרה באופן מידי, כך שאפשר לשלב אותו לפני תחילת יום העבודה או רגע לפני שחוזרים הביתה בערב, בהתאם ללוח הזמנים שלכם.

הצערת עור הפנים – שתישארו צעירים לנצח

השנים עוברות ביעף, ועל כך אין לנו שליטה. עם זאת, ניתן למשל לצמצם את החשיפה שלנו לשמש, לחבוש כובע, למרוח קרם הגנה ולשמור על הפנים מפני הקרניים המזיקות. כך נוכל לצמצמם, ובמקרה הטוב אפילו למנוע, כתמי שמש על הפנים. זכרו תמיד שיש לנו שליטה על המראה שלנו ואפשרות להפעיל מניפולציות חכמות על התמורות שחלות בו לאורך השנים. אם הפנים שלכם אינן כמו שהיו פעם, אפשר להחזיר עטרה ליושנה, לנקות אותן משלל הכתמים וליהנות שוב מלוק צעיר ומלא ברק!

בואו לשמוע עוד על השיטה המנצחת להצערת עור הפנים. חייגו 04-6262770 לתיאום פגישת אבחון וייעוץ עם המומחים של NEW AGE.