הצרת היקפים ברטט | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

הצרת היקפים ברטט – כן אנחנו יכולות!

הצרת היקפים ברטט

הצרת היקפים ברטט

כולנו חולמות על הגוף המושלם של הדוגמנית מהשער של לאישה (למרות שכנראה הוא עבר טיפול מאסיבי בפוטושופ). חלומות לחוד, ומציאות לחוד. לא תמיד יש לנו את הזמן והיכולת להתפנק על ארוחת בוקר דלת קלוריות וסלט טרי לצהריים. מה עם קצת פעילות גופנית? בין החוגים של הילדים, לבין הכביסות והבישולים? הצחקתם אותנו! אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי להיכנס לג’ינס שמלפני ההיריון, ורצוי בלי התכווצויות שרירים בחוגי ספורט למיניהם? הכירו את טיפול הצרת ההיקפים ברטט!

מהו טיפול הצרת היקפים ברטט?

מה מסייע בעצם בתהליך ההרזיה? הימנעות מצריכה של מזונות שמנים ומתוקים, ובמקביל, פעילות גופנית, שמסייעת בשריפת שומנים עודפים בגוף. מבלי לסתור את הגורמים הללו, לאחרונה התגלתה עוד שיטה יעילה להצרת היקפים בגוף, המבטיחה הורדה של עד 6 ס”מ מההיקף (תלוי באזור המטופל), והיא שיטת הצרת היקפים ברטט.

מכשיר הרטט מדמה מצב של נפילה וחוסר יציבות, ובכך יוצר תגובות לא רצוניות בגוף, כאשר מטרתו היא לאזן את עצמו. הפעולה הזו חוזרת על עצמה 50 פעמים בכל שנייה, אך התחושה בפועל היא לא של מאמץ, אלא של חמימות נעימה שמתפשטת באזור המטופל. הפלטפורמה מצליחה להפעיל 100% מתאי השרירים, מכיוון שהגוף פועל כאילו היה בתוך סכנה, ואינו משמר אנרגיה ומגביל את פעולות התאים.

התוצאות המתקבלות הן סיוע בירידה במשקל, חיטוב הגוף, האצה של שריפת השומן בגוף, הגברה של חילוף החומרים, שיפור הקואורדינציה, חיזוק של עמוד השדרה ועמידה יציבה וזקופה יותר. מעבר לזאת, המכשיר משפר את טונוס השרירים, מאפשר לחזק את שרירי רצפת האגן (שכידוע לא קל לעבוד עליהם), ואף מפחית את הצלוליט, שהוא ללא ספק אחד האויבים הקשים ביותר של הגזרה שלנו. הטיפול אינו מצריך מאמץ פיזי (ולכן מתאים כל כך לכל מי שנרתע מפעילות גופנית) ומאפשר לשרוף כ- 300 קלוריות ב- 15 דקות בלבד.

טיפול הצרת היקפים במכון New Age

במכון היופי ניו אייג’, טיפולי הצרת היקפים מתבצעים באמצעות מכשיר ה- Dream Healthier. זהו מכשיר רטט מולטי פונקציונלי, שפותח במיוחד לצורך הצרת היקפים, והפטנט הייחודי עליו רשום בארה”ב. המכשיר פועל על בסיס טכנולוגיית Lypolisys Vibration. הוא היחיד שכולל שני משטחים נפרדים לכל רגל ומייצר תנודות רטט אנכיות ואופקיות במקביל. הפעולה הייחודית של המכשיר מאפשרת כיסוי כמעט מלא של שרירי הגוף באמצעות חמישה מנחי עמידה שונים. מעבר לזאת, התנועות של המכשיר מונעות זעזועים מיותרים של הגוף.

אז למה לבצע הצרת היקפים ברטט?

בעיקר – כי זה פשוט עובד! נכון, לא ניתן להשיג תוצאות מצוינות לאורך זמן, ובמקביל להתענג על שווארמה בצהריים ופנקייק בבוקר. אכן, צריך לשמור על תזונה דלת קלוריות, ולנסות לעשות כמה שיותר ספורט. יחד עם זאת, ישנם מקומות מאתגרים במיוחד, שבהם קשה להשיג תוצאות, דוגמת הזרועות, הבטן והירכיים. טיפול הרטט מאפשר להצר היקפים בצורה ייעודית, באמצעות טיפול מרוכז באזור מסוים של הגוף. התוצאות ניכרות בעין אחרי סיום הטיפול, שכולל עד 12 מפגשים, בהתאם לאזור המטופל.

סיבה נוספת לפנות לטיפול הזה הוא בהיותו כיף ולא סבל . אין כאבי שרירים, הזעה, קפיצות, אלא תחושה חמימה המתפשטת בגוף. את התחושה הנעימה הזו תשלבו עם האווירה המזמינה במכון היופי, לצד שיחת חולין עם המטפלת המקצועית שלנו, וכך קיבלתם חוויה מהנה ואף מפנקת.