הצרת היקפים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

כל מה שרציתם לדעת על טיפולי הצרת היקפים ולא העזתם לשאול

הצרת היקפים

הצרת היקפים

אנו במרכז הקוסמטיקה הרפואית ניו אייג’ (New Age) גאים להציג את מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק אשר משמשות לטיפולי הצרת היקפים. אם גם אתם חולמים על גוף מוצק, רזה ואטרקטיבי יותר – פנו אלינו כדי לקבל פרטים נוספים בנושא. נשמח לתאם עבורכם פגישת ייעוץ ואבחון ראשונית וכך לברר מהו סוג טיפול הצרת ההיקפים המתאים ביותר עבורכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לשאול את כל מה שלא העזתם לברר לגבי הצרת היקפים במספר הטלפון 04-6262770.

הצרת היקפים – כי לא חייבים לסבול כדי להשיג את הגוף המושלם

מי אינו מכיר את התחושה המתסכלת של הניסיון להיכנס אחרי החורף אל הג’ינס מהשנה שעברה, ושוב להיתקל בכפתור המסרב להיסגר. התחושה כי הגוף שלנו ייראה הרבה יותר טוב אם רק נוריד סנטימטרים בודדים מהיקף הבטן או הירכיים שלנו משותפת לרבים מאיתנו. טיפולי הצרת היקפים מאפשרים להתמודד בדיוק עם בעיה זו – בקלות, ביעילות, ומבלי לסכן את הלקוח בסיכונים מיותרים אשר נלווים לפרוצדורות כירורגיות דוגמת ניתוחים פלסטיים. מהיום אין עוד צורך לסבול כאב מיותר כדי להגיע אל הגוף המושלם עליו אתם חולמים.

מהן הטכנולוגיות המתקדמות המיועדות לטיפולי הצרת היקפים?

בכל הנוגע לטיפולי הצרת היקפים כדאי תמיד להתעדכן מהן הטכנולוגיות המתקדמות והפופולאריות ביותר בתחום. לצד יתר סוגי הטיפולים, אנו במרכז ניו אייג’ מציעים טיפולי רטט להצרת היקפים וחיטוב הגוף. טיפולים אלו מתבססים על הפעלת כל השרירים באזור המדובר, מה שמאיץ את קצב חילוף החומרים ומאפשר להגיע למראה הרצוי. בזכות האצת שריפת השומנים מתקבל בסופו של דבר מראה אשר יוכל להשיב לכם את הביטחון העצמי שאבד.

לטיפולי הצרת היקפים נלווים יתרונות רבים

מעבר לסיוע בירידה במשקל ובחיטוב הגוף, טיפולי הצרת היקפים הנם בעלי יתרונות נלווים רבים. כך, הטיפול מסייע בחיזוק עמוד השדרה ויצירת יציבה זקופה ובריאה יותר. בנוסף, טיפולים אלו ידועים באפקט החיובי הגדול שיש להם על הצלוליטיס, אותו מראה “קליפת תפוז” בו נאבקות נשים רבות לקראת הקיץ. מעל כל זאת, טיפולי הצרת היקפים מאפשרים לכם להגיע אל המראה עליו אתם חולמים מבלי צורך לעסוק בפעילות גופנית אינטנסיבית או לקיים דיאטה רצחנית. הדרך אל המראה המושלם מעולם לא הייתה קלה ונעימה יותר.

מתאמים עוד היום טיפול להצרת היקפים במרכז הקוסמטיקה הרפואית ניו אייג’

הצוות המקצועי המנוסה של מרכז הקוסמטיקה הרפואית ניו אייג’ ישמח לעמוד לרשותכם בכל הנוגע לביצוע טיפולי הצרת היקפים. שימוש בטכנולוגיות רטט לצורך ביצוע הטיפול מצריך ידע מקצועי רחב, ותק וניסיון – אותם אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו המרוצה.

לבירור פרטים נוספים, תיאום מפגש אבחון וייעוץ או קביעה של סדרת טיפולים, אנא פנו אלינו עוד היום במספר הטלפון  04-6262770 או דרך כתובת המייל שלנו info@new-age.co.il.