הרמת ישבן - NEW AGE טיפולי אנטי אייג’ינג
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

הרמת ישבן בשיטת ISOGEI – ליפטינג, מיצוק וחיזוק עור הגוף

הרמת ישבן

הרמת ישבן

בשנים האחרונות הישבן קיבל את אור הזרקורים בזכות כוכבות רבות. כמו קים קרדישיאן, ניקי מינאז’, ג’ניפר לופז ומיילי סיירוס, כולן בעלות ישבן חטוב, מורם ומוצק, שהן לא מהססות להשוויץ בו ולעתים אפילו לחשוף אותו. מהרגע שבו עכוזה של קים קרדישיאן נחשף במלוא מעורמיו במגזין פייפר, אנשים רבים שסובלים ממראה ישבן שטוח או של לחיים נפולות, קינאו במראה העגלגל ורצו גם. כולם רצו לפלסטיקאים כדי לבצע הרמת ישבן.

קדחת התחת הגיעה גם לישראל

אם חשבתם לרגע שנוכל להתחמק מהשיגעון האחרון שכבש את לבבותיהם של כוכבות ההוליוודיות שלנו, הרי שטעות בידכם. מלהקת הישראלים ששרים “תזיזי ת’ישבן, נענעי ת’תחת” ועד התאומות מלול שהקדישו את השיר “מקפיצה” לריקוד הטוורקינג שנותן מקום של כבוד לישבן שלנו, הרי שאפשר לומר בריש גלי: הרצון בישבן חטוב, מוצק ועגלגל הגיע גם לארץ, והוא כאן כדי להישאר.

איך להשיג ישבן מושלם?

כולנו רוצים ישבן שיכול לפאר double spread במגזין נשחק או בעיתון כלשהו. קיימות היום המון שיטות להשגת המראה הנכסף. החל ממשטר קשוח של תרגילי סקווטים, דיאטה וספורט ודרך פעולות פלשניות כמו הזרקת שומן ממקומות מסוימים לאזור העכוז (מה שנקרא הרמת ישבן ברזילאי) ועד לפעולה של הרמת ישבן באמצעות טיפול חדיש ובלתי פולשני בשיטת ISOGEI, שלמעשה מרים, ממצק ומחזק את עור הגוף סביב אזור הישבן.

במקום סווקטים או הזרקות שומן – הרמת ישבן

כדי להגיע למראה הנשחק של הישבן, לא צריך לעשות סווקטים מצאת החמה ועד לצאת הנשמה. היום אפשר בהחלט להשיג את אותה התוצאה באמצעות סדרת טיפולים שנקראת הרמת ישבן בשיטת ISOGEI. מדובר למעשה בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה, שבאמצעותה מגרים באופן מבוקר את עצבי השרירים בעזרת שידוג תדרים מסוימים. כשחושבים על זה, זה מאוד דומה לתרגילים איזומטריים שעושים יחד עם מאמן אישי, שמאפשרים להפעיל את השריר ללא צורך בהפעלה יזומה, ומבלי לגרום לשינוי באורכו.

הרמת ישבן – איך השיטה הזו עובדת?

הרמת ישבן בשיטת ISOGEI היא שיטה בלתי פולשנית בעצם עובדת באופן מבוקר וממורד על כל אחד משרירי הגוף, שביניהם גם שרירי הישבן. שידור התדרים למעשה מפעיל מתח על השריר, אך אינו מכווץ אותו. המתח הזה, מנצל את השומן האגור בשריר, עוזר במניעת אובדן טונוס הרקמות, מחזק ומותח את השריר בכחמישה אחוזים בכל טיפול. סדרת הטיפולים מונעת את המראה הרפוי והאלסטי של העור וגורמת לעכוז שלנו “להתרומם” ולהיות מוצק וחטוב, ובמילים אחרות – להיראות במיטבו

הצוות המקצועי שלנו ב- NEW AGE מזמין אתכם ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר, כדי לשדרג את איכות חייכם ולגרום לכם להרגיש ולהיראות נפלא. אם אתם רוצים להחזיר לישבן שלכן מראה מורם, צעיר ויפה, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם.