טיפולי יופי באור עקיבא | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
טיפולי יופי באור יהודה

טיפולי יופי באור יהודה

מתי בפעם האחרונה הקדשת לעצמך זמן איכות? מתי לאחרונה עשית משהו שהוא בעיקר למען עצמך? כל יום וכל היום את משקיעה את כל כולך בעבודה ואחר כך חוזרת ומטפלת באהבה ובמסירות בבני ביתך, אבל מתי יגיע תורך? גם לך מגיע להירגע, לנשום עמוק, להתרווח, ולעשות משהו שהוא אך ורק בשביל עצמך.

NEW AGE מזמין אותך להתפנק עם מגוון רחב של טיפולי יופי באור עקיבא, ממש ליד הבית! לתיאום תור בקליניקה התקשרי: 04-6262770

בקלינקת ניו אייג’ את יכולה להתפנק וליהנות מטיפולים אסתטיים רבים הניתנים במקום אחד:

  • טיפולי פנים
  • טיפולי גוף
  • מניקור ופדיקור
  • הסרת שיער
  • איפור קבוע
  • ועוד

טיפולי יופי באור עקיבא – קרוב לבית, קרוב ללב וקרוב לנשמה

אנחנו יודעים שאין לך את כל הזמן שבעולם, שאת תמי ד ממהרת וחייבת להגיע בזמן לאסוף את הילדים מהחוג, להוציא את הכלב, להגיע בזמן לעבודה, להיפגש עם החברות, ללמוד, לבשל, להתפתח, לקרוא או לעשות כל דבר אחר. יש לך כל כך הרבה דברים לעשות, אבל מה – בכל יום יש רק 24 שעות, וזה כולל גם את שעות השינה… לכן, הכי חשוב שיהיה לך מרכז קוסמטי ממש ליד הבית, כדי שלא תבזבזי זמן יקר על נסיעות הלוך וחזור, חיפוש חנייה ושלא תצטרכי למצוא עוד מטפלים לכל דבר שאת רוצה וצריכה.

את חייבת שיהיה לך מישהו לסמוך עליו. מישהו שתמיד יהיה שם בשבילך ולמענך, ויספק לך את כל מה שאת צריכה, בלי לשאול – כי הוא יודע בדיוק. הוא מכיר את מי שאת, מה שאת, את סדר היום שלך, את צורכייך ואת רצונותייך – ועל כל אלה יש מקום שמספק את המענה המושלם – מרכז קוסמטי ניו אייג’ שמרכז תחת קורת גג אחת את כל השירותים, וגם במחירים ממש הגיוניים.

זהו עידן חדש שכולו מוקדש אך ורק לך

מרכז ניו אייג’ מספק לך מטריית שירותים רחבה הכולל עשרות טיפולים אסתטיים באור עקיבא, ממש לידך. המרכז מתמחה בקוסמטיקה רפואית מתקדמת, ובדגש על טיפולי אנטי אייג’ינג לפנים ולגוף, בשיטות מתקדמות ומוכחות.

את המכון הקימה אחת הקוסמטיקאיות המובילות בעיר – אילה ינאי – שעוסקת בתחום זה כבר שנים רבות, וברשותה ניסיון עשיר. לצדה קיים צוות מקצועי של קוסמטיקאיות בכירות בעלות תעודות בקוסמטיקה רפואית, שמנוסות בכל טיפולי היופי העדכניים.

להיראות ולהרגיש נפלא

את משקיעה את כל כולך כדי תמיד להיות מס’ 1 בעבודה, לתקתק את הבית ולהיות שותפה נפלאה לבעלך. עכשיו תני לנו להשקיע בך, לפנק אותך ולאפשר לך להיות במרכז העניינים. את מוזמנת להיפגש עם אחת הקוסמטיקאיות שלנו, כדי שתאבחן את עורך, תכיר אותך ואת צורכייך הייחודיים ותתאים לך את הטיפול האולטימטיבי שיגרום לך להיראות ולהרגיש כמו נסיכה.

יש כתובת אחת לטיפולי יופי באור עקיבא – ניו אייג’.