טיפול בגלי רדיו | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

טיפול בגלי רדיו – גלי רדיו RF

טיפול בגלי רדיו

טיפול בגלי רדיו

שיטת הטיפול בעזרת גלי רדיו RF מסייעת בטיפול נקודתי במצבורי השומן בגוף.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות, חייגו אלינו: 04-6262770

טיפול בגלי רדיו RF – איך זה עובד?

בראש ובראשונה, חשוב לציין שהשיטה אינה פולשנית, ומהווה פתרון אפקטיבי לטיפול במצבורי שומן נקודתיים בגוף, כגון: בטן, זרועות, ירכיים וישבן. גלי רדיו עוברים את המחסום הראשוני של העור ומחממים את רקמות השומן לטמפרטורה של 42 – 43 מעלות. חימום הרקמות גורם לכיווץ רקמות השומן ולהגברת הפעילות המטבולית של הגוף. התוצאה המתקבלת היא שיפור במרקם העור והצרת היקפים. בטיפול הזה, התוצאות ניכרות במקומות המבוקשים, שמטופלים באופן ייעודי, והן מורגשות היטב הן על ידי המטופלת והן על ידי אנשים אחרים. בכדי לחזק את התוצאות, מומלץ לשלב אותן עם טיפול במכשירי VIP ו- LPG, שמוצעים אף הם במכון New Age.

הדיאטה ותסכוליה

האם קרה לכן פעם שהתחלתן דיאטה מתוך מטרה “להוריד” את הבטן או את הישבן? עשיתן את כל מה שצריך, אכלתן ירקות, נמנעתן ממתוקים ואפילו הלכתן לשיער זומבה פעמיים בשבוע. המשקל לא אכזב, והראה תוצאות יפות, אך לא כך הבטן, שבמקומה נשארה. תוצאות כאלו יכולות להיות מתסכלות ביותר, ועלולות לגרום לנו לזנוח את התזונה הנכונה וההתעמלות, מתוך תחושה ש”זה לא עובד”.

עם זאת, תחושה זו איננה נכונה כלל וכלל. הגוף מתחיל להוריד משקל לא לפי הזמנה שלנו, אלא לפי הצרכים שלו, ולכן, הדיאטה והספורט עובדים, פשוט לא על האזורים הדרושים לנו. כאן נשאלת השאלה: האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לצמצם היקפים בהתאם למה שאנחנו רוצות? (רצוי גם שה”משהו” הזה לא יהיה כרוך בכאבים או בהזעה). מתברר שאכן אפשר – טיפול בגלי רדיו RF.

למה New Age?

טיפול הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו RF הינו חדיש ומהפכני, אך כמו כל טיפול, תוצאות טובות מחייבות מיומנות גבוהה של המטפלים. מעבר לזאת, חשוב לעשות שימוש במכשור מתקדם ומותאם, שנבחן ונבדק קלינית. מעבר לזאת, כל הקוסמטיקאיות שלנו בעלות PME בקוסמטיקה רפואית, ויש להן ניסיון מקצועי עשיר ביותר. אצלנו תקבלו טיפול מקצועי, שיספק לכן את התוצאות המצופות, ולא יפגע בכן בשום דרך.

מרזים בכיף!

הרזיה זה משהו שמצטרף אצלנו בדרך כלל לתחושות לא נעימות במיוחד – שיעורי ספורט, שאין לנו כוח וזמן אליהם, ויתורים (כואבים) באוכל ועוד התנגדויות, שגורמות לכל עניין ההרזיה להיתפס בעיקר כמציק. לכן גם במרבית המקרים הניסיונות לרזות נגמרים בכישלון. טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו RF זה משהו אחר. קודם כל, מדובר בטיפול שניתן במכון עם אווירה נעימה, ולכן כיף להגיע לכאן. שנית, הטיפול אינו כרוך במאמץ מצד המטופלת, ולכן הוא מהנה יותר, ובעצם, במקום להוות “עוד משהו שחייבים לעשות”, טיפול ההרזיה הופך לבילוי של ממש. אנחנו יוצאות מהבית, מגיעות למכון נעים, עוברות טיפול שאיננו כואב או לא נעים באיזושהי צורה, ובנוסף לכל אלו, נהנות מחברתה של המטפלת המקצועית. המטפלות שלנו יודעות לקרוא את הלקוחות, ויודעות מתי הן מעוניינות בשיחה חברית ומתי יהיה להן נוח יותר ליהנות מהשקט. במכון ניו אייג’ תיהנו מאווירה מושלמת ומטיפול נעים.

בואו להוריד היקפים באזורים הרצויים במכון New Age.