טיפול בכתמי שמש - הבהרת כתמי שמש בפנים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
טיפול בכתמי שמש

טיפול בכתמי שמש

האקלים הישראלי מתאפיין בימי שמש רבים במהלך השנה, והמשמעות היא חשיפה מוגברת של העור לשמש. כפועל יוצא מכך, הצבע של העור משתנה, ומופיעים בו כתמים שפוגעים במראה האסתטי של הפנים. מכון היופי ניו אייג’ מציע לכם טיפול לניקוי כתמי שמש, שאינו מלווה בכאבים, ונמצא כאפקטיבי מאוד.

לפרטים נוספים על טיפול בכתמי שמש חייגו אלינו: 04-6262770

איך נוצרים כתמי שמש?

כתמי שמש נוצרים על כל אזורי הפנים, על גב הידיים, הצוואר ובעצם על כל חלקי העור שחשופים לשמש. כתמי השמש מופיעים הרבה פעמים בנשים מעל גיל 30 – 35, בעקבות חשיפה ממושכת לשמש. הצבע של הכתמים הללו הוא כהה יותר מהצבע המקורי של העור (חום או צהוב), והם יוצרים חוסר אחידות בגוון העור. הכתמים ניכרים היטב על הפנים, וקשה לטשטש אותם בעזר מייק-אפ או תכשירים קוסמטיים אחרים. מעבר לזאת, שימוש יתר בתכשירי איפור אינו אסתטי בפני עצמו.

טיפול בכתמי שמש – איך מתמודדים עם כתמי שמש?

התשובה של המכון שלנו לכתמי שמש היא טיפול בשיטת פוטו-רזוביישן. טיפול זה מתבסס על טכנולוגיה גבוהה, פרי של פיתוחים אחרונים בתחום. המכשור פועל בעזרת קרן, שהורסת את המלמין בשכבה החיצונית של העור. היות והמלמין הוא שאחראי על שינוי הצבע של תאי העור, סילוקו מהתאים מאפשר את החזרת מראה העור למצבו המקורי. הטיפול אינו מלווה בכאבים, ודורש סדרה של 4 – 6 טיפולים אחת לחודש. בכדי לחזק את התוצאות ולזרז את התהליך, אנו ממליצים על שימוש בתכשירים מלבינים, שמותאמים ללקוחה באופן ייעודי.

ניו אייג’ – מכון יופי שנותן לכם תוצאות

New Age שם לו למטרה לאפשר לכל לקוחה ולקוח לקבל את התוצאות המצופות מהטיפול, ויש לנו את כל הכלים כדי להשיג את המטרה הזו:

  • טכנולוגיה מתקדמת – אנו מיישמים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכל תחום. בכדי להתמודד עם כתמי שמש, אנו מיישמים את שיטת הפוטו-רזוביישן, שהינה אחת החדישות בתחום.
  • כוח אדם איכותי – כל הקוסמטיקאיות שלנו בעלות PME ברפואה אסתטית, ומאחוריהן עומדות שנים רבות של ניסיון בכל תחומי היופי. מעבר לזאת, הן עוברות הכשרות מקצועיות תדירות, שמטרתן להעביר לנשות המקצוע שלנו את כל החידושים באופן שוטף.
  • אווירה נעימה – כל ביקור במכון ניו אייג’ הוא בגדר של חוויה מהנה, שמאפשרת למטופלת או למטופל לנוח מטרדות היומיום. אנו מאמינים שחוויה חיובית היא שמאפשרת למטופלים להתחייב לתוכנית טיפולים, ובכך ליהנות מהתוצאות המרביות.
  • קידמה כמפתח להצלחה – אנו דואגים להתעדכן כל הזמן בכל מה שחדש ועדכני, ומביאים את הטיפולים החדשניים והיעילים ביותר למטופלים שלנו.

כתמי שמש אינם גזירה משמים!

כתמי שמש אינם גזירה שנשים צריכות להשלים איתה! טיפול פוטו-רזוביישן אינו כרוך בכאבים, ומציג תוצאות מצוינות. אנו מגישים לכם את כל הכלים כדי ליהנות מעור זוהר, בעל גוון אחיד, ובכך מבטלים את נזקי השמש. בישראל אנשים רבים סובלים מפיגמנטציה, וזאת בשל החשיפה המוגברת שלנו לשמש. הבעיה פוגעת בעיקר באנשים בעלי גוון עור בהיר, אך הטיפול שלנו בכתמי שמש מתאים לכל סוגי העור, ולכן מאפשר לנו לספק לכם פתרון מצוין לבעיה.

אם אתם סובלים מבעיה של כתמי שמש בעור, אנו נעזור לכם לפתור אותה. חייגו אלינו, ונקבע פגישת היכרות: 04-6262770