טיפול בפיגמנטציה | מוצרי אנטי אייג'ינג| New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

עור פנים יפה הוא קודם כל עור בעל גוון אחיד, זוהר וחיוני. יחד עם זאת, הרבה אתגרים עומדים בפנינו בדרכנו להשיג את האידאל. קודם כל, האקלים הישראלי אינו מיטיב איתנו, משום שחשיפה לשמש מובילה לפיגמנטציה. הופעת כתמים מושפעת גם משינויים הורמונליים, וגם פצעונים משאירים תזכורות אדומות על הפנים. אז איזה טיפול בפיגמנטציה יכול לסייע לנו להשיג את העור המושלם?

למידע ולפגישת היכרות חייגו אלינו: 04-6262770

פוטו רז’וביניישן – טיפול בפיגמנטציה שנותן תוצאות

טיפול פוטו רז’וביניישן פועל בעזרת קרן אור, שפוגעת במלמין שבתאי העור ושגורם לשינוי הצבע שלהם. הקרן הורסת את המלמין, ובכך משיבה את צבע העור לגוון המקורי שלו. השיטה יעילה לטיפול בכתמי פיגמנטציה כתוצאה מנזקי שמש, גיל או שינויים הורמונליים. אזורי הטיפול שמראים תוצאות חיוביות הם: פנים, אזור המחשוף וכפות הידיים. הטיפול המלא כולל בין 4 ל- 6 טיפולים, ומתבצע אחת לחודש. בנוסף לטיפול בקליניקה, מומלץ להשתמש גם בתכשיר הבהרה, שמבטיח תוצאות טובות ויעילות יותר.

רוצה עור של בת 18 גם בגיל 40?

האמת הפשוטה היא שכמעט אף אישה לא מצליחה לשמר את יופיו של העור. הריונות, מחלות, תרופות ואתגרים שונים גורמים לכתמי פיגמנטציה שנצפים היטב, ולא מטושטשים בקלות באמצעות תכשירי טיפוח, שנראים גם הם היטב על הפנים. השמש מהווה את אחד האתגרים הקשים ביותר לעור הפנים ובכלל. השמש שורפת ונותנת את סימניה המצטברים, כאשר לכל חשיפה לשמש יש השפעות ארוכות טווח. הרבה נשים לא משתמשות באופן יומיומי בקרם הגנה מהשמש, ולכן הנזקים אף הולכים ומצטברים. יחד עם זאת, כיום מוצעים טיפולים מתקדמים, שמאפשרים לנו להחזיר את הזמן לאחור, ולנקות את העור במהירות יחסית מכל הכתמים, שנגרמו מסיבות אלו או אחרות.

תנו לטכנולוגיה לעבוד בשבילכם

אנו בקליניקת New Age מאתרים את הפתרונות הטכנולוגיים והמתקדמים ביותר, ובכך מאפשרים לכם להיפטר מכתמי פיגמנטציה ביעילות המרבית. טיפול הפוטו רז’וביניישן הוא דוגמה נהדרת לאופן שבו אנו עוזרים לכם להשיג מראה של עור חלק וזוהר, שיאפשר לכן להיראות צעירות ויפות יותר. מעבר לזאת, בקליניקה שלנו מועסקות נשות מקצוע מובילות, שיודעות להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר. יש להן ניסיון מקצועי עשיר, והן יודעות להתמודד עם כל אתגר ולהשיג עבורכן את התוצאות המצופות.

ליהנות מהדרך ומהתוצאה כאחד

אנו בקליניקה New Age שמנו לנו למטרה לאפשר לכם ליהנות מהדרך אל היופי לא פחות מאשר מהתוצאה עצמה. הקליניקה שלנו מעוצבת בצורה מזמינה, והיא מעניקה לכם סביבה רגועה ונעימה. בצורה זו, כל ביקור אצלנו הופך להיות חוויה מהנה, שמאפשרת לכם להשתחרר ולתת מנוחה לנפש. נשות המקצוע המיומנות שלנו יודעות לתת לכן את השירות הטוב ביותר, כמו גם את ההרגשה הנעימה שאותה אתן מחפשות בבואכן למכון יופי. אנו נמצאים כאן כדי לעזור לכן להיות יפות יותר ולקבל קצת זמן איכות לעצמכן.

למידע נוסף על טיפולי הפוטו רז’וביניישן והבהרת כתמי פיגמנטציה, צרו איתנו קשר: 04-6262770.