טיפולי ליפטינג טיפולי אנטי אייג’ינג | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
ליפטינג

ליפטינג

כפי שנהוג לומר, הגיל עושה את שלו ועור הפנים שלנו נתקל בקשיים ככל שעוברות העונות. הפרצוף שבמשך שנים ייצג אותנו בכבוד לאן שלא הלכנו, מתחיל אט-אט ליפול והעור נהיה רפוי יותר. במילים אחרות: הפנים שמביטות בנו מבעד למראה, אינן כתמול-שלשום. אז מה עושים? מרימים! קראו על שיטות הליפטינג להשגת עור מתוח.

צניחת פנים – מדוע ולמה?

יש מגוון סיבות לכך שעור הפנים שלנו מתחיל לאבד מאחיזתו, וצונח לו עם השנים. פנים נפולות נובעות בין היתר מירידה משמעותית במשקל, מחשיפה ממושכת לשמש (או ליתר דיוק לקרני ה-UV) ומהגורם השכיח ביותר: הזדקנות. לא תמיד יש לנו את היכולת למנוע או לצמצם את צניחת הפנים, אך ישנן דרכים להחזיר את הגלגל לאחור. כיום קיימות שיטות מתקדמות להרמת עור הפנים (ליפטינג), שיכולות להשיב לו את המראה הרענן שהלך לאיבוד.

יש פתרון לעור נפול. קבעו פגישת ייעוץ ואבחון של עור הפנים אצל המומחים של NEW AGE.

צלצלו עוד היום 04-6262770.

ליפטינג – שיטות מומלצות להרמת פנים

כיום ניתן להחזיר את הפנים לימי הזוהר שלהן, בעזרת טיפולי VIP נוחים, ידידותיים ולא פחות חשוב: מוכחים. במכון NEW AGE אנו מציעים לסובלים מעור פנים נפול שתי שיטות מתקדמות וחכמות, ISOGEI ו-MICROGEI, שמטרתן למצק, לחזק, למתוח ולהרים את עור הפנים. יש לציין ששילוב של השיטות יחדיו מביא לתוצאות אופטימליות, והמומחים המנוסים שלנו יידעו להמליץ לכם על תוכנית טיפול שמפיקה את התועלת המרבית משתי השיטות.

עם טיפולי ה-VIP יש למה לצפות:

  • עור מתוח יותר
  • עור אלסטי יותר
  • עור חיוני יותר
  • ועוד הרבה יותר

למתוח בלי להיכנס למתח

ההצטרפות לתוכנית הטיפולים שלנו לא תשתלט לכם על החיים, כי אם תדרוש מכם זמן השקעה סביר ואף מינימלי. כל טיפול נמשך 20-30 דקות בלבד ומתבצע בחדר טיפולים חדיש ובאווירה נעימה ומחבקת. מומלץ להגיע לטיפולי הרמת פנים בתדירות של אחת לשבועיים, כך שמספיק לפנות חצי שעה לכל היותר פעמיים בחודש. לא מזיק לשים תזכורת בסמארטפון לפני הטיפול הקרוב, וכך להגיע מוכנים ומזומנים.

רוצים עור מתוח? לכו על בטוח

אין עוררין על כך שהפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, ואנו עושים הכול כדי שייראו במיטבן – מהרגע שאנחנו מתעוררים בבוקר ועד לרגע החזרה למיטה בלילה. לכן, את הטיפול בפנים צריך להשאיר למי שמבין בכך ויודע מה הוא עושה. אם אתם חושבים שהגיע הזמן להעניק לפניכם טיפול ליפטינג, בואו לאבחון ולייעוץ אצל אחד מהמומחים של NEW AGE. הוא יבנה עבורכם תוכנית טיפולים אישית ומדויקת, שתביא מקסימום תוצאות במינימום זמן.

חייגו 04-6262770 לתיאום פגישת ייעוץ אצלנו ב- NEW AGE, וגלו איך הפנים שלכם מקבלות פתאום חיים חדשים! נלווה אתכם לכל אורך הדרך, אז אל דאגה – אתם בידיים הכי טובות שיש.