מיצוק העור בשיטת ISOGEI | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
מיצוק העור בשיטת ISOGEI

מיצוק העור בשיטת ISOGEI

מי לא היה רוצה עור מוצק, מתוח ואיתן, שנראה כמו מיליון דולר? כנראה שרובנו אם לא כולנו, ודבר זה נכון לגבי עור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט. כיום ישנו מגוון רחב של פתרונות מיצוק מתקדמים, וכאן תוכלו ללמוד מעט על שיטת ה-ISOGEI המיושמת במרכז הקוסמטי NEW AGE. אבל אל תעצרו כאן – את הפרטים המלאים תוכלו לקבל בשיחת טלפון אחת למרכז.

מיצוק העור בשיטת ISOGEI במרכז הקוסמטי NEW AGE

טיפול למיצוק העור הוא לא קסם או נס, אלא תהליך שהושקעה בו חשיבה רבה ומעמיקה. הרעיון היה לאמץ את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, ולנצל אותם לטובתנו באופן מבוקר ומקצועי. שיטת ISOGEI היא כזו בדיוק – פועלת בחוכמה על השרירים מבלי לערב חומרים כאלו ואחרים ומבלי לבצע פעולות פולשניות או כירורגיות. הסוד טמון בגירוי עצבי המופעל על השרירים באופן ממוקד ובשידור תדרים ספציפיים. המטפלים של מרכז ניו אייג’ מיומנים ביישום השיטה, ופועלים בצורה עקבית ויסודית כדי להשיג עבורכם את התוצאות האופטימליות.

סובלים מעור רפוי ומדולדל? יש אור בקצה המנהרה! לאחר פגישת אבחון וייעוץ בניו אייג’, תוכלו להתחיל את סדרת הטיפולים. חייגו עוד היום 04-6262770.

מה קורה במהלך הטיפול?

  • מכשיר מיוחד מפעיל גירוי עצבי על השריר באזור המטופל – בלי שום מאמץ יזום מצדכם!
  • המתח שמופעל אינו מוביל לכיווץ השריר ואינו משנה את אורכו.
  • השומן שנאגר בשריר מנוצל לטובת הפעלת המתח ובמקביל נמנע אבדן של טונוס הרקמות.
  • השריר מתחזק ונמתח בכ-5% בכל טיפול. המשמעות היא שניתן לראות תוצאות מפעם לפעם, ושלא מדובר בתהליך שלוקח שנים ארוכות.

העור שלכם בידיים טובות (ומוצקות)

שרשרת הפעולות המפורטת לעיל היא שמונעת מהעור להפוך לרפוי, ומקנה לו את האלסטיות הרצויה ואת המראה המוצק שתמיד חלמתם עליו. החדשות הטובות הן שלא מדובר בחלום או בפנטזיה – כמה משמח לדעת שעור חזק ומוצק הוא עניין בר-השגה! משמחת לא פחות היא העובדה שאת הטיפול תצטרכו לעבור פעם בשבועיים בלבד, עד לקבלת תוצאות משביעות רצון. קראתם נכון – פעם בשבועיים, בסך-הכול פעמיים בחודש, הם כל הדרוש כדי לראות תוצאות. כל זאת בהתאם לתוכנית טיפול אישית הנבנית עבורכם בתחילת הדרך על-ידי המומחים של ניו אייג’.

תנו לעור שלכם טיפול VIP

השכבה הראשונה שמגנה עלינו היא שכבת העור, ולכן מגיע לה לקבל את היחס הראוי. טיפול איכותי ומקצועי, שנעשה על-ידי מטפלים מיומנים, יכול להביא לתוצאות משמעותיות בכמה וכמה מישורים. ראשית, העור נמתח ומקבל חזרה את האלסטיות שאיבד עם השנים. באותה נשימה, מתבצעת החלקה של הקמטים הקיימים על-גבי העור. בסופו של התהליך, מתקבל עור מוצק יותר ובעל מראה צעיר ורענן יותר. ניצחון אמיתי!

צוות המומחים של NEW AGE ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם טיפול יסודי למיצוק העור. חייגו 04-6262770 לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית.