מתיחת עור ללא ניתוח | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

העור שלנו, שפעם היה מתוח בגאון, מאבד מחוזקו ומאחיזתו והופך לנפול עקב סיבות כאלו ואחרות. הפתרון לכך הוא מתיחת עור – תהליך המתבצע כיום ללא ניתוח כלל בשיטת MICROGEI המתקדמת. קראו כיצד.

עור נפול – בעיה נפוצה.

ישנם גורמים רבים המובילים לתופעת העור הרפוי. עודפי עור נוצרים במקומות שונים בגוף, כמו הבטן והפנים, למשל לאחר לידה או דיאטה. גם תהליך ההזדקנות גורר רפיון של העור, וניתן לראות לא פעם אצל קשישים עור עודף בזרועות או בצוואר. אם פעם היו פונים לשולחן הניתוחים כדי להסיר עור מיותר, כיום מבצעים את הפעולה ללא ניתוח.

מתיחת עור ללא ניתוח – למתוח בלי לפתוח

היתרון המשמעותי והחשוב ביותר של מתיחת העור הוא שבעצם נפטרים מהצורך לבצע ניתוח. כידוע, כל הליך כירורגי הוא פולשני, לא נעים ואף כרוך בסיכונים. מה שגם שנדרשת לאחר הניתוח תקופת החלמה והתאוששות שאינה חביבה במיוחד. כעת תוכלו להיפטר מהעור העודף והרפוי בטיפול נוח וידידותי, הפועל מתחת לפני העור מבלי לגרום לנזק או להעמיד אתכם בסיכון מכל סוג שהוא. טכנולוגיית MICROGEI המתקדמת מאפשרת לכם ליהנות מעור מתוח ובעל מראה חיוני עם ראש שקט.

עור רפוי הוא אינו כורח המציאות, ואינכם חייבים להשלים עמו. לאחר פגישת ייעוץ ואבחון ב-NEW AGE, תוכלו להתחיל בטיפול ולראות תוצאות. חייגו עוד היום 04-6262770.

קצת על טכנולוגיית MICROGEI

טכנולוגיה חדשנית זו מתבססת על גירוי השרירים ורקמות עור באמצעות מיקרו-זרמים בתדר נמוך ובתדר גבוה. התדר הנמוך פועל על השכבה הגדולה של הרקמה ומחדיר את הזרמים לעומקה, בעוד שהתדר הגבוה פועל מהר יותר ובאופן שטחי יותר ויוצר סירקולציה אופטימלית. הטיפול מתבצע בעזרת מכשיר מיוחד ובעל אלקטרודות ייעודיות, המעבירות את המיקרו-זרמים לגוף. ברגע שהאלקטרודות מתחילות לפעול והזרמים יוצאים לדרך, מתחיל רצף תהליכים שבסופו האזורים הנפולים מורמים והעור מקבל חיים חדשים.

הגירויים מגבירים את פעילות מחזור הדם והפעילות התוך-תאית, מאיצים את תהליך ההתחדשות של רקמות התאים, מטהרים את שכבת האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור), מעודדים ייצור סיבי קולגן (חלבון המעניק נפח ומוצקות לעור) ויוצרים פעולת חמצון. רצף אירועים זה, שהתחיל כזכור ממיקרו-זרמים מבוקרים, מביא עמו את השינוי המיוחל: עור מתוח ללא ניתוח.

כל-כך הרבה יתרונות בטיפול אחד

טיפול למתיחת עור ללא ניתוח מביע עמו שלל תוצאות חיוביות ומשמחות, שישפרו לאין שיעור גם את איך שאתם נראים מבחוץ וגם את איך שאתם מרגישים מבפנים. אם העור הנפול מטריד אתכם ומוריד לכם את הביטחון העצמי, אין ספק שטיפול מתיחה בטכנולוגיית MICROGEI ייתן מענה לשביעות רצונכם. תוצאות הטיפול רבות ומגוונות:

  • הרמת העור הרפוי
  • מיצוק העור
  • חיזוק השכבה החיצונית של העור
  • הפחתת קמטי הבעה וקמטים סטטיים
  • עיכוב ההזדקנות המוקדמת של העור

והתוצאה העיקרית: עור בעל מראה חיוני, בריא וקורן!

סובלים מעור נפול? בואו לטפל בזה בטכנולוגיה חדשנית שאינה כרוכה בניתוח פולשני. תאמו עוד היום פגישת ייעוץ ואבחון עבור מתיחת עור ללא ניתוח ב-NEW AGE: 04-6262770.