מתיחת פנים ומיצוק העור | טיפולי פנים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח

גברים ונשים עוברים במהלך השנים מגוון טיפולים, שמטרתם לשמור על בריאות עור הפנים. כחלק מהמאמץ העילאי להאט באופן ניכר את ההזדקנות, בוחרים רבים לעשות שימוש בטכניקות שונות המבטיחות תוצאות אופטימליות.

מתיחת פנים ללא ניתוח מרככת את ההחלטה האם לבצע את הפעולה. בטרם קבלת ההחלטה בנוגע לטיפול, רצוי להבין באופן מלא את דרכי הביצוע.

מתיחת פנים ללא ניתוח – מיצוק העור

חלומן של נשים רבות הוא שעורן יישאר מוצק לאורך זמן. עם השנים העור נהיה דליל יותר, בעקבות דיאטות שמשאירות חלקים רפויים ולא אסטטיים,  וסיבות שונות כמו הזדקנות. נשים וגם גברים פונים לקליניקות המסוגלות לטפל בתופעה, במטרה לשפר את מראה העור. ביצוע הפעולה אפשרית במספר דרכים, שיובילו לכדי קבלת תוצאה מושלמת. אפליקצית ST – Skin Tightening מאפשרת ליצור סיבי קולגן חדשים, ובכך מסייעת למיצוק העור ומתיחתו ללא כל צורך בניתוח. תוך מספר קטן של טיפולים, ניתן להגיע אל התוצאה הרצויה בזכות המכשור המתקדם.

מיצוק עור הפנים

עור הפנים עובר שינוי משמעותי, ולרוב מדובר בסימני הגיל שנותנים את אותותיהם. ביצוע פעולת מיצוק תאפשר לקבל תוצאה איכותית ומספקת.

כיצד מתבצע מיצוק עור הפנים?

בתחילת הפעולה נדרש לבצע החדרת חוטים קטנטנים לעור, שאלו יפגעו בשכבה הפנימית ויאפשרו התחדשות. העור מתחיל לייצר קולגן ואליסטין, שאלו ידחו את החוטים ויוציאו אותם ממנו. פעולת החידוש היא שתאפשר את מתיחת ומיצוק העור.

שיטה זו של מיצוק עור הפנים אינה נעימה, אך היא גם אינה כואבת כלל. לפני שמתחילים בטיפול, האחות במרפאה תמרח על האזור קרם מאחלש. לאחר שהאזור נרדם לחלוטין, מתחיל הרופא בהחדרת החוטים הנמסים, בשיטה של שתי וערב. משך הטיפול הינו כ15 דקות בלבד. החיסרון הוא הופעת שטפי דם פנימיים כחולים, שאינם נעימים ומלווים במראה שאינו אסטטי.

דרך נוספת להגדלת ייצור טבעי של קולגן, שאחראי על פעולת מיצוק העור, היא באמצעות גלי רדיו בתדירות נמוכה. שימוש בגלי רדיו יאפשר לחדש ולמתוח את עור הפנים. הפעולה אינה פולשנית ומאפשרת חימום של עומק הרקמות. כך, למעשה, נוצר אפקט של הידוק, מתיחה ומיצוק. גלי הרדיו חודרים לעור ללא כל כאב ואינם מלווים בתופעות לוואי למיניהן. התהליך עצמו בטוח לשימוש, ומספק תוצאות איכותיות.

  • הורדת נפיחות.
  • שיפור גוון העור והפיכתו לאחיד.
  • שיפור בזרימת דם לפנים, ומראה ורוד בריא.
  • מראה חלק ורענן של הפנים.
  • עור מוצק.

מענה הולם בהתאם לבחירתכם

כיום ניתן לבחור בסוגים שונים של טיפולים, המיועדים לטפל בתופעות מציקות. כל מטופל ומטופלת יבצעו הליך ייעוץ מסודר, במטרה לספק את הפתרון הטוב והמקצועי עבורם. בהתאם לסיבות שונות המצריכות שיפור במראה, בוחרים את השיטה שתלווה את ההליך. נדרש לרוב מספר פגישות על מנת להגיע לתוצאה המושלמת. קבעו עוד היום פגישת ייעוץ והתאמה אישית.