ניקוי הגוף מרעלים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

ניקוי הגוף מרעלים – כל מה שאתם צריכים לדעת

ניקוי הגוף מרעלים

ניקוי הגוף מרעלים

הגוף שלנו צורך מדי יום מספר סוגים של מזונות. חלק מהמזונות מיועדים לו, אך רובם קשים לעיכול ולמעשה מזיקים לו באופן יומי. במטרה לסייע לגופנו לשמור על בריאותו, נדרש לבצע מספר מהלכים שיסייעו לו להתנקות מהרעלים המוכנסים אליו. המסקנה המתבקשת תהיה להימנע מהכנסה של מזון מזיק לגוף, אך ישנו קושי רב להבחין במזון שכן נחשב לבריא.

מהו המזון המזיק לגוף?

במהלך היום, הגוף שלנו מתוכנת לקבל מזון לתוכו. מוצרי חלב, בשרים עתירי שומן, לחמים עמוסי גלוטן, הם חלק ממה שהגוף שלנו לא יוכל לעכל בכמויות גדולות. מזונות אלו מצויים כמעט ברוב הארוחות המוגשות במסעדות, בבתים ובמסגרות השונות בהן הילדים או אנחנו מבלים את רוב שעות היום. יתכן אף מצב כי מוצרים בסיסיים, כמו ירקות, הנחשבים לבריאים, עלולים להכיל כמויות ריסוס מזיקות. כיום לא כל מה שנחשב בריאותי מבחינת ערך קלורי ורמת שומן, הוא באמת כזה.

איך יודעים מתי להתחיל?

בעקבות הנטייה של רבים לצרוך את המזון שלהם במקומות שונים, שאינם בהכרח הבית, מתפתחים רעלים שעלולים להזיק לטווח הארוך. מחקרים הוכיחו כי מקומות רבים, כמו גם מזונות הנמכרים במרכולים, מכילים ריכוז רב של חיידקים מסוג סלמונלה. ייתכן וכבר נחשפתם לאחד או יותר מהמוצרים המכילים את החיידקים ההרסניים, ולכן ההמלצה היא פשוט להתחיל בפעולת הניקוי. התוצאה לא תאחר לבוא ותבטיח להרגיש טוב לאורך זמן רב.

אם אתם חשים כאבי בטן לעיתים תכופות, נפיחויות בבטן או שיש לכם מעין הרגשה כבדה לאחר ארוחה, ייתכן והמזון שהכנסתם לגוף קשה מדי לעיכול. האפשרות הטובה ביותר תהיה להיפטר מהמזון הזה במהירות, ובכך להימנע מנזקים שעלולים להיגרם.

איך מבצעים את ניקוי הגוף מרעלים?

ניקוי הגוף מרעלים ניתן לבצע במגוון דרכים ביניהן ביצוע יציאות תכופות. הפסקת טיפול בעצירות תמנע מאתנו הוצאת רעלים מהגוף בדרך המסורתית. באם הרצון למנוע הדרדרות בעקבות זיהום, מומלץ לשקול אפשרות לביצוע חוקן בגוף.

נפיחות בבטן מעידה לרוב על ריכוז גבוה של רעלים, המצטברים ממחסור ביציאות סדירות. גם עבור עניין זה ישנו פתרון בדמות צריכת חומרים טבעיים: שמן קמומיל, כמוסות טבעיות להורדת נפיחות ותרגילים שנועדו לשפר את הרגשה.

יש הטוענים כי שתיית משקאות המכילים חומרים ייחודיים כמו צמחי ריפוי, פירות וירקות בריאים עשויה לנקות את הרעלים ולהפחית את הנפיחות בגוף. ההליך אמור להכיל הכנסה של מזון זה בלבד, ולו בכדי לשמור על הגוף ככל שניתן. יש מי שניסה את השיטה והצליח להוריד כמות רעלים שאפשרה לו להרגיש טוב יותר. אולם, בשל העובדה כי המשקאות הוכנו במקומות שונים, המספקים תוצרת שאינה מוכחת כבריאה, הדעות חלוקות.

ניקוי רעלים – דרכי מניעה?

צריכה של מזון איכותי אינה מובטחת לאיש, שכן קשה מאוד לאמוד את החומרים הפעילים במה שאנו מכניסים לגופנו. עם זאת, מומלץ לקיים פגישה עם דיאטנית להרכבת תפריט אישי ובריא. מזונות עתירי שומן ושמן, אינם מומלצים כחלק מהתפריט הקבוע, ולכן ההמלצה היא להוקיע אותם. המעבר לצריכת מזונות בעלי ערך תזונתי גבוה, יעניק שמירה על אורח חיים תקין יותר.

מזון בריא יכלול בהכרח סיבים תזונתיים, חלבונים ופחמימות בכמות מדודה שתאפשר שובע אך לא תכביד על מערכת העיכול. ביצוע פעולת ניקוי וההתמדה לאחר מכן, תרחיק סיכון אפשרי לחלות במחלות הרסניות כמו דלקות שונות במערכת העיכול וגידולים שיתפתחו בה.

ניתנת לכם הזדמנות פז לשמור על הבריאות. בצעו את פעולת הניקוי ותבטיחו לעצמכם התחלה חדשה לחיים.