נפיחות ברגליים | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

נפיחות ברגליים מכונה גם בצקת ברגליים, והיא נגרמת כתוצאה מהצטברות נוזלים ברגליים. העור באזור הבצקת יכול להיות גמיש או נוקשה, והבצקת יכולה להיות סימטרית או אסימטרית.

לפרטים ולמידע על בצקות ברגליים, חייגו אלינו: 04-6262770

נפיחות ברגליים נגרמת עקב כמה גורמים פיזיולוגיים, ובהם: עודף נוזלים בגוף, הפרעות בזרימת הדם בוורידים או בזרימת הלימפה, עלייה בחדירות של הנימים או ירידה בכמות החלבונים בגוף. הסיבות לכל התופעות הללו יכולות להיות תוצאה של גורמים שונים: תופעת לוואי של תרופות, אי ספיקה ורידית ברגליים, לחץ על הרגליים, תת תזונה, אי- ספיקת כבד, מחלות כליה או אי ספיקת לב והיריון. בצקת סימטרית תעיד בדרך כלל על מחלה כללית ואילו בצקת אסימטרית יכולה להצביע על דלקת מקומית.

נפיחות ברגליים

נפיחות ברגליים

נפיחות ברגליים ואיכות החיים שלכם

בעוד שבצקת ברגליים אינה מסכנת חיים, היא בהחלט יוצרת הפרעה בחיי היומיום. כך למשל, לא כל נעל עולה בקלות על הרגל, ובחורף תופעה זו מציקה במיוחד, כשכל הנעליים הרגילות שלכם לוחצות ולא נוחות על הרגל. חמור מכך, הבצקת מעודדת היווצרות של צלוליטיס, שממנו קשה במיוחד להיפטר. מעבר לזאת, מצב זה עלול להקשות על עמידה ממושכת. רצוי לטפל בבצקת, ולהשיב לעצמכם את איכות החיים שהורגלתם אליה. בקליניקה New Age תזכו לטיפול חדשני, שיעזור לכם להתמודד עם הבצקת.

טיפול LIMFOGEI להתמודדות עם בצקת

בראש ובראשונה, חשוב לזכור שבצקת איננה מחלה שעומדת בפני עצמה, אלא סימפטום, ולכן, הטיפול העיקרי צריך להיות איתור הבעיה המרכזית וטיפול בה. עם זאת, המחלה יכולה להיות גם כרונית, ולכן הבצקות יחזרו להציק למטופל שוב ושוב. יש לנו בקליניקת New Age כלי מתקדם וחדשני, שמאפשר להתמודד ביעילות עם הבצקת ברגליים.

הטכנולוגיה מבוססת על גירוי הזרימה הלימפתית, תוך תיאום מלא עם קצב פעימות הלב של המטופל. פעילות המכשיר משפרת את תהליכי הניקוז והטיהור של המערכת הלימפתית בגוף. כתוצאה מכל אלו, מתאפשר זירוז בקצב חילוף החומרים בגוף, יורדת הנפיחות ונמנעים הצטברויות מיותרות של נוזלים. כל אלו מטפלים בחלק ניכר מהגורמים שיוצרים את הנפיחות ברגליים, ולכן מסייעים בפתרונה.

מחויבים לבריאות שלכם

בכדי לאפשר לכם לשפר את איכות החיים שלכם, אנו דואגים לאתר את הטכנולוגיות הטובות ביותר ולהעסיק את כוח האדם האיכותי ביותר. אנו מתאימים לכל אחד מהמטופלים שלנו את תוכנית הטיפולים האופטימלית עבורו, ולוקחים בחשבון את מצבו הבריאותי, וכמובן גם את הציפיות שלו מהטיפול. כל שיטות הטיפול שמיושמות בקליניקה שלנו בדוקות ויעילות, ומאפשרות לנו לבצע את כל הדרוש כדי לעמוד בציפיות של הלקוחות ולתת להם תמורה מלאה בעד כספם.

פחות כאבים – יותר תוצאות

אנו משתדלים להעניק ללקוחותינו טיפולים נטולי כאב ולא פולשניים, שמתבססים על טכנולוגיות מתוחכמות. טיפולים שאינם פולשניים מפחיתים תופעות לוואי לא סימפטיות וחשש לזיהומים, אך במקביל מאפשרים להציג תוצאות מעולות.

אם אתם סובלים מבצקות בדרגות חומרה שונות, הינכם מוזנים להגיע לקליניקה שלנו, וליהנות מכל מה שיש לטכנולוגיה גבוהה להציע לכם. העובדים המקצועיים שלנו יודעים איך להפוך כל טיפול למהנה ולמועיל עד כמה שניתן.

צרו איתנו קשר, ונשמח לענות על כל שאלה: 04-6262770.