עשרה דברים שכדאי לדעת על הצרת היקפים
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
Close up photo of cryolipolysis fat treatment done in a modern spa salon

10 דברים שכדאי לך לדעת על הצרת היקפים

 

  1. הצרת היקפים היא תהליך בו מפחיתים מהגוף שכבות מיותרות של שומן. יש הרבה מאוד שיטות להצרת היקפים. חלקם כוללות ניתוחים (כמו לדוגמה ניתוח לשאיבת שומן) וחלקם ללא התערבות כירורגית (כמו הקפאת שומן) וכיום אפשר להגיע לתוצאות טובות באזורים רבים בגוף, ביניהם הירכיים, הבטן, הידיים, הרגליים ועוד.
  1. הקפאת שומן והמסת שומן – המסת שומן בקור היא המצאה חדשה יחסית שמבוססת על גילוי מעניין ומפתיע של חוקרים מארה”ב שמצאו כי קירור של תאי השומן בעוצמה גבוהה מביא להרס התאים ועל ידי כך ליציאתם מהגוף. בדיאטה, לצורך ההשוואה, תאי השומן אינם נעלמים אלא רק מתכווצים. קירור השומן הורס אותם לגמרי.
  1. האם זה מרזה? זה אולי יפתיע אותך אבל לא ממש.. למעשה לא ממש מורידים משקל אחרי טיפול המסת שומן בקור. אז מה כן קורה? מאבדים תאי שומן בכמות שגורמת לחיטוב הגוף ולהצרת ההיקפים.
  1. למי זה מיועד? טיפול הצרת היקפים מתאים לכל אדם בריא, בעל משקל גוף ממוצע, אשר סובל מריכוזי שומן נקודתיים באזורים שונים בגוף. הצרת היקפים אינה מיועדת לאנשים שסובלים מעודף משקל גדול וזקוקים לדיאטה רפואית.
  1. למשך כמה זמן נשמרות תוצאות הטיפול? הצרת היקפים אינה נוסחת קסמים ולכן אם רוצים לשמור על התוצאות לאורך זמן יש להקפיד על אורך חיים בריא. ככל שתקפידו על תזונה נכונה, פעילות גופנית סדירה, שינה והימנעות מעישון כך תוכלו לשמור על התוצאות גם לאורך שנים ארוכות.
  1. בניו אייג’ אנחנו משלבים בין שיטות שונות ודואגים להתאים את שיטת הטיפול לפי צרכי ומאפייני המטופל.ת. בצורה כזו אנו מצליחים להגיע לתוצאות טובות יותר ואף לשמור עליהן לאורך זמן רב.
  1. כדי שהטיפול יצליח, אנחנו מקפידים על אבחון נכון, על טיפול נקודתי ומדויק ועל ליווי לאורך זמן. שלושת השלבים האלה הם ערובה להצלחה של הטיפול שלך.
  1. לאחרונה הכנסו לעבודה מכשיר שייתן מענה לשיטות ה-CNA ANA שאיתן אנחנו עובדות כאן בקליניקה ואחרי שחיפשנו ובדקנו מאות מכשירים שונים, נסגרנו על מכשיר ה-Venus Legacy המהפכני – פיתוח כחול לבן – להצרת היקפים וטשטוש בצלוליט.
  1. אלא שלא הסתפקנו בהבטחות יצרן… את המכשיר לקחנו מיד לסבב של טיפולי פיילוט על מטופלות שלנו כאן בקליניקה. סה”כ 30 נשים השתתפו במרתון לגאסי המדהים שהיה לנו שבסופו השיגו תוצאות יוצאות דופן: כל אחת, בלי יוצא מן הכלל, צמצמה בין 4-7 ס”מ בהיקפי הגוף שלה.
  1. בעוד קיווינו למשוך את נשות אור עקיבא והסביבה – קיסריה, בנימינה, זכרון יעקב ופרדס חנה – עם בשורת ה-Venus Legacy ושיטת ה-CNA, אלא שעם הזמן גילינו שמגיעות אלינו נשים רציניות, חזקות ואיכותיות מכל הארץ. הן ואתן המוטיבציה שלנו להמשיך ולתת את הטוב ביותר ולהצטיין בשירות ובחדשנות.

 

מקווים לראות אותך איתנו בקרוב!

3 נשים מספרות על החוויות והתוצאות מהטיפולים בניו אייג’