פילינג לפנים וחידוש העור במכון | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

רבים מחפשים כיום דרכים לחידוש עור הפנים והשגת מראה צעיר ורענן יותר

פילינג לפנים

פילינג לפנים

כיום, המודעות לטיפוח העור הינה בין הגבוהות ביותר בהיסטוריה, ואנשים רבים עוסקים בטיפוח עורם באופן יומיומי, כאשר הדגש העיקרי הינו כמובן על עור הפנים. עם עליית המודעות, עלו גם כמות הטיפולים המוצעים בתחום בצורות שונות- קרמים, טיפולים קוסמטיים, ניתוחים ועוד, כאשר אחד הטיפולים היעילים והמוכרים ביותר הינו טיפול הפילינג.

אז מה כדאי לדעת על פילינג לפנים?

  • מה זה פילינג: פילינג הינה מילה באנגלית שמשמעותה “קילוף”, ואכן טיפולי פילינג הינם טיפולים העובדים באמצעות קילוף שכבות שונות של עור הפנים. קילוף זה של העור מתבצע רק בשכבות החיצוניות, ואינו פוגע בתפקידו של העור בהגנה על הגוף או גורם נזק קבוע, במידה והטיפול מתבצע בצורה נכונה. טיפול הפילינג נועד לעודד התחדשות של העור וצמיחה שלו מחדש בצורה בריאה ואחידה יותר, כך שהוא יכול לשמש למגוון רחב ביותר של מטרות, וכיום אנו רואים שימוש נרחב למדי בטיפולים מסוג זה.
  • דרגות הטיפול: לטיפולי פילינג כמה דרגות שונות, הנקבעות על פי שכבת העור המוסרת במהלך הטיפול. טיפולים קלים פועלים על השכבות החיצוניות ביותר ולעיתים קרובות מטפלים רק בעור מת. טיפולים מסוג זה ניתנים לביצוע גם באופן ביתי. פילינג בינוני הינו פילינג המגיע לשכבות העמוקות יותר של העור, והוא מתבצע רק על ידי אנשי מקצוע בקליניקות רפואיות. הפילינג העמוק ביותר הינו פילינג אשר מגיע לשכבות עור עמוקות, והוא מתבצע תחת הרדמה ולרוב בחדרי ניתוח. ככל שדרגת הפילינג גבוהה יותר, כך תוצאות הטיפול משמעותיות ביותר.
  • למה משמש פילינג: פילינג יכול לשמש למגוון רחב ביותר של מטרות, החל בהסרת עור מת והשגת מראה עור חלק, וכלה בטיפול בקמטוטים קלים והופעת פיגמנטציה עם השנים על העור. תוצאות הטיפול תלויות משמעותית בדרגת הפילינג, אולם גם בגיל המטופל, סוג העור, החלמה נכונה של העור ועוד, כך שקשה לחזותן במדויקת מראש.
  • למי הוא מתאים: באופן כללי, טיפולי פילינג יכולים להתאים לכל אחד- לנשים וגברים כאחד וכן בכל הגילאים. למרות האמור, הטיפולים אינם מומלצים לצעירים אשר טרם סבלו מבעיות עור שונות, היות והם יכולים להזיק יותר מאשר להועיל, וכן ישנם מצבים בריאותיים בהם לא מומלץ לעבור את הטיפולים. לאור האמור, חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום בטרם ביצוע טיפול פילינג בכדי לוודא התאמה לטיפול עצמו וכן בכדי לקבוע את דרגת הטיפול המומלצת לשם קבלת תוצאות מיטביות.

טיפולי פילינג – טיפול קוסמטי במכון NEW AGE

טיפולי פילינג פופלאריים מאוד ומומלצים מאוד ויותר ויותר אנשים בוחרים לעבור אותם מידי שנה. חשוב לבצע טיפול פילינג במכון מוסמך ומקצועי ועל ידי בעלי מקצוע מיומנים, אנו בחברת NEW AGE מבטיחים לך טיפול פילינג מקצועי ואיכותי לעור הפנים .