טיפול צלקות, אקנה ופוסט אקנה | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

האקנה השאירה צלקות? חולמת להיפטר מהן – החלום יכול להפוך למציאות!

צלקות פוסט אקנה

צלקות פוסט אקנה

צלקת היא מנגנון ריפוי של הגוף, על מנת להתגבר על פציעה עמוקה. יצירת הצלקת היא תהליך טבעי, אך לפעמים אנו מקבלים תוצאה שאינה כל כך רצויה בעקבות צלקות בצורות שונות ומשונות שאינן מחמיאות לנו כלל וכלל. אם כן, מה עושים? האם כך נישאר לנצח? זהו רוע הגזרה? לא בהכרח. ניתן לעבור, במיטב הקליניקות הרפואיות והקוסמטיות, טיפולים על מנת להיפטר מצלקות פוסט אקנה, צלקות שלאחר ניתוח ועוד. אם כן, אילו סוגי צלקות יש? ומה הדרך הכי טובה לטפל בכל אחת מהן?

סוגי הצלקות הקיימים ודרכי הטיפול בהן

  • צלקות פוסט אקנה – שקעים נקודתיים או מרחביים על פני עור לא חלק, הנוצרים כתוצאה מחוסר רקמה מתחת לעור. קיים טיפול באמצעות אנרגית אור.
  • צלקות היפרטרופיות – צלקת בולטת מעל פני העור, הנשארת בתוך הגבולות המקוריים של הפצע. מתחילה כחודש לאחר הפציעה וממשיכה לגדול עד שנה לאחריה. צלקת מסוג זה אופיינית לאיזורים עם מתח עורי גבוה, ומאפיין בדרך כלל את סיום הפרוצדורה הניתוחית. ניתן לשפר צלקות ניתוחיות בעזרת טיפולים קלים הניתנים לביצוע עצמאי לאחר הניתוח, כגון הדבקת פלסטר נייר בצורתו הנקייה (מצוי בשמן זית או שמן נבטי חיטה), עיסוי עם ויטמין E מעל הצלקת, או עיסוי ביריעות סיליקון.
  • צלקות קלאודיות- רקמת צלקת בולטת ועבה מעל פני העור, בעלת גוון כהה, הממשיכה בהתפתחות וחורגת בהרבה מגבולות חתך הניתוח המקורי. כתוצאה מהמשך היווצרות סיבי קולגן בגוף זמן רב לאחר שהפצע החלים ניתן לטפל בצלקות מסוג זה על ידי הזרקה של חומר באופן שטחי לתוך הצלקת.

צלקות פוסט אקנה – מטרד נוראי

אין ספק שצלקות פוסט אקנה מהוות מטרד נוראי בחיי היום יום שלנו. הן אינן מחמיאות לגוון הפנים, למרקם העור שלנו ובאופן כללי הן בולטות ומפחיתות בביטחון העצמי שלנו, וכולנו יודעות כבר כי אישה חזקה, עצמאית, יפה ונחושה חייבת ביטחון עצמי. חברת ניו אייג’- NEW AGE תשמח להעניק לך טיפול מסור על מנת להחזיר לך את הביטחון העצמי שלך.