קוסמטיקאית באור עקיבא | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית

מחפשים קוסמטיקאית באור עקיבא? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר! קוסמטיקאית טובה יכולה לעשות את ההבדל, ולכן חשוב למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מכון היופי New Age מעסיק קוסמטיקאיות בכירות, כולן בעליות PME בקוסמטיקה רפואית, שעוברות הכשרות תקופתיות תדירות.

קבעו תור ותתרשמו בעצמכם: 04-6262770

המכון מציע מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, לרבות:

  • טיפולי פנים למגוון צרכים
  • טיפולי אנטי אייג’ינג
  • טיפים נגד אקנה, לרבות העלמת צלקות פוסט אקנה
  • איפור קבוע
  • הסרת שומן בשיטות מתקדמות
  • הידרוקולון
  • הרמת ישבן
  • מתיחת פנים ללא ניתוח
  • ועוד
קוסמטיקאית באור עקיבא

קוסמטיקאית באור עקיבא

כל הטיפולים מותאמים באופן אישי, ומתבצעים בשיטות בדוקות ויעילות.

מדוע קוסמטיקאית באור עקיבא?

טיפול במכון קוסמטיקה קרוב לבית בעל חשיבות גדולה, וזאת מכיוון שמרבית הטיפולים מצריכים יותר מפגישה אחת, והקרבה למכון היופי תחסוך למטופלים זמן רב. מעבר לזאת, ההיכרות עם הקוסמטיקאית חשובה עבור המטופלים, מכיוון שלאורך זמן מתפתחים קשרים חבריים בין המטופלים לאשת המקצוע שמטפלת בהם. אנו במכון ניו אייג’ שמחים להזמין את כל תושבי אור עקיבא להגיע למכון ולהתפנק על טיפולי יופי איכותיים, שיאפשרו לכם לשמור על הנעורים לאורך זמן.

ניחוח חו”ל במכון היופי שלנו

מכון היופי ניו אייג’ שמח להביא אליכם את שיטות הטיפול החדשניות והמתקדמות ביותר, שפותחו ונבחנו במעבדות המובילות בחו”ל. מעבר לזאת, המקום מעוצב בצורה מזמינה והוא מטופח מאוד. הנראות האטרקטיבית של מכון ניו אייג’ מאפשרת למטופלים ליהנות מזמן איכות וממנוחה לגוף ולנפש, שגם מספקת בסופו של דבר תוצאות אסתטיות מעולות.

טיפולים חדשניים להצרת היקפים

המכון מציע מגוון רחב של טיפולים חדשניים בתחום הצרת ההיקפים, לרבות הסרת שומן בהקפאה, חיטוב בעזרת גלי RF, חיטוב בטכניקת Isogei ועוד שיטות נוספות. הטיפולים מאפשרים בעצם להסיר מצבורי שומן בדיוק במקומות הנכונים בתוך כמה טיפולים בודדים, ולהצר היקפים באופן נראה לעין, כל זאת בלי ויתורים כואבים על אוכל ומבלי להזיע בחדרי כושר.

יחד עם זאת, חשוב לשים לב לכך שלא כל קוסמטיקאית באור עקיבא יכולה להציע טיפולים אלו. מדובר במחקרים פורצי דרך חדשניים, המצריכים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המתבססת על ידע רב. מסיבה זו, חשוב לפנות למכון גדול ומוכר, שמציע טיפולים איכותיים ובדוקים, שמאחוריהם עומדות תוצאות אמת ולא מילים מיותרות.

קוסמטיקאית באור עקיבא שמבינה אתכם

בעיקר, חשוב לנו במכון ניו אייג’ להבין אתכם ולהתאים לכם בדיוק את הטיפולים הנכונים ביותר, ולכן אנחנו דואגים לשבת איתכם, לבחון את הצרכים ואת החלומות שלכם, ולהתאים עבורכם את קשת השירותים הנכונה ביותר הן לרצונות והן לכיס שלכם. נשות המקצוע שלנו מלוות את מטופליהן בנאמנות ודואגות להעניק לכם חוויה חיובית בכל טיפול וטיפול.

קבעו עוד היום פגישת היכרות בניו אייג’: 04-6262770