כך הפכנו את אור עקיבא למוקד עליה לרגל
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
מזותרפיה להצערת עור הפנים

כך הפכנו את אור עקיבא למוקד עליה לרגל של נשים מכל הארץ

מה מושך את נשות ישראל לאור עקיבא? יש לך שלוש סיבות עיקריות: CAN, ANA, TNA – שלוש שיטות טיפול חדשניות לחיטוב ואנטי אייג’ינג, המיושמות אצלנו בקליניקה. התוצאות גורמות לנשים מכל הארץ להיכנס לאוטו ולנסוע מרחקים. קראו עוד על קליניקת New-Age ועל שיטות הטיפול השונות.   

 

את אור עקיבא אתם בוודאי מכירים כעיר הקטנה השוכנת ליד חדרה וקיסריה. יש בה יופי וקסם ואנשים טובים עם אופי ייחודי ומסתבר שיש בה גם הרבה שלא נראה לעין.. אי שם בקניון אורות מסתתרת לה קליניקה ייחודית לקוסמטיקה רפואית, שהפכה להיות מוקד עליה לרגל לנשים מכל הארץ. מה הסוד?

יוליה, מנהלת הקליניקה מספרת: “הכל התחיל מזה שפתחנו את הקליניקה עם בשורה ומטרה אחת ברורה: לתת מענה לנשות אור עקיבא והסביבה – קיסריה, בנימינה, זכרון יעקב ופרדס חנה. הנשים שמגיעות אלינו הן לרוב נשים רציניות, חזקות ואיכותיות, שיודעות לדרוש איכות ולקבל את הטוב ביותר. כדי לענות על הצורך שלהן לטיפוח ברמה הגבוהה ביותר הקדשנו הרבה מאמצים בשני תחומים עיקריים: שירות וחדשנות.

ברמת השירות אנחנו מתנהלים כמו קליניקה משפחתית ואינטימית עם מטפלות שמכירות את כל הנשים שמגיעות הנה ברמה אישית, יש לנו היכרות אישית עם האופי, עם העדפות ורצונות וגם עם היכרות מעמיקה של סוג העור. וזה גם הופך את הטיפול לנעים יותר וגם איכותי יותר.

ברמת החדשנות, דאגנו להציע בקליניקה את הפתרונות המעודכנים ביותר בתחום הטיפוח והיופי, עם שיטות ייחודיות למלחמה בצלוליט ומענה להצרת היקפים שמיושמות אצלנו ואצל עוד 5 פלסטיקאים נבחרים בלבד בכל הארץ.

המיוחד אצלנו הוא שאנחנו לא מאמינים בפתרונות קסם ולא בכך שיש פתרון אחד שמתאים לכולם. לכל טכנולוגיה ולכל שיטה יש את הייחודיות שלה ואנחנו נוהגים לשלב מספר טכנולוגיות יחד ולהתאים את אופי הטיפול למאפייני המטופלת ולבקשות המיוחדות שלה, כדי להגיע לתוצאות מקסימליות.    

 

הפיילוט של הלגאסי: 100% הצלחה

“בתחום היופי, אין דבר יותר משמח ויותר מספק מלקוחה שרואה תוצאות. וכדי להבטיח תוצאות ברמה גבוהה, אני מחפשת מסביב לשעון את הדבר הגדול הבא – טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך או מכשיר חדש ומשודרג לטכנולוגיה קיימת. שברגע שאני מוצאת אחד כזה, אני עושה הכל על מנת להביא אותה לקליניקה. לדוגמה: לאחרונה חיפשתי מכשיר שייתן מענה לשיטות ה-CNA ANA שאיתן אנחנו עובדות כאן בקליניקה ואחרי שחיפשנו ובדקנו מאות מכשירים שונים, נסגרנו על מכשיר ה-Venus Legacy המהפכני להצרת היקפים וטשטוש בצלוליט.  

אלא שלא הסתפקנו בהבטחות יצרן… את המכשיר לקחנו מיד לסבב של טיפולי פיילוט על מטופלות שלנו כאן בקליניקה. סה”כ 30 נשים השתתפו במרתון לגאסי המדהים שהיה לנו שבסופו השיגו תוצאות יוצאות דופן: כל אחת, בלי יוצא מן הכלל, צמצמה בין 4-7 ס”מ בהיקפי הגוף שלה.

בשורה תחתונה: עם התוצאות אי אפשר להתווכח ורק להקפיד לשמור על התוצאות לאורך זמן, עם תזונה נכונה, ספורט וטיפולים חוזרים. תוצאות דומות אנחנו רואים בתחומים נוספים כמו צלוליט, אנטי אייג’ינג, טשטוש צלקות אקנה ועוד. 

 

“מצאתי כאן פתרון מושלם – גם לי וגם לבת שלי”

ומה אומרות עלינו הלקוחות? תכירו את גילה בן הרוש (49), אמא לשלושה ולקוחה מרוצה, שמגיעה אלינו מחולון הרחוקה. מה גורם לה להיכנס לאוטו ולנסוע את כל המרחק הזה?

״ביקרתי כבר בהמון מכונים וקליניקות במטרה לטפל בנזקי השנים. צלוליט בירכיים, סימני מתיחה מהריונות ובעיקר למצוא דרך לחזור לעצמי. כשנכנסתי ל New-Age עטפו אותי עם המון אהבה ותשומת לב. עד שהרגשתי נוח מספיק להתחייב לסדרת טיפולים, קיבלתי את כל המידע שאני צריכה על העור שלי ומה שהוא אוהב ומה שטוב לו, על הטיפולים שאני הולכת לעשות ובעיקר איך לשמור על התוצאות לאורך זמן.

מיד הבנתי שיש לי פה עסק עם מטפלות קוסמטיקאיות מנוסה ורמת הרצינות של התהליך וההבנה לייחודיות של העור שלי הפליאה אותי. הייתי כבר אצל לא מעט קוסמטיקאיות גם כשחיפשתי פתרון לצלקות האקנה של הבת הבכורה שלי. לכל מקום שהגעתי, הרגשתי שהפתרון שמציעים לי הוא פתרון שטנץ, בזמן שלבת שלי יש עור מאוד רגיש וחששתי מנזק. גם איתה הגעתי לפה ואני כבר לא צריכה לחפש שום פתרון אחר. יש לי את כל מה שאני זקוקה לו כאן.

הנסיעה מחולון לא מרתיעה אותי. 40 דקות כל כיוון נגד הפקקים, אני מגיעה לכאן, חניה בשפע ומתפנקת לי בזמן איכות שמוקדש רק לי. אני ממליצה בלב שלם לכל אחת להגיע אפילו לפגישת ייעוץ כדי להבין על מה מדובר. תודו לי אחר כך.״

 

קראי עוד על מגוון הטיפולים שלנו >> 

 

קליניקה ניו אייג’. קניון אורות אור עקיבא 04-6262770