צלקות אקנה - מה התחדש בתחום הטיפול בצלקות אקנה? | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה – מה התחדש בתחום הטיפול בצלקות אקנה?

מה הן צלקות אקנה?

פצעי אקנה נקראים גם “פצעי בגרות” אך הם יכולים להופיע גם בגילאים מאוחרים. הפצעים יכולים להיות מודלקים או לא מודלקים והם יכולים להופיע בצורות שונות ואף על פי שלרוב יופיעו על הפנים הם יכולים להיות גם באזורים אחרים בגוף.

המטרד שמהווה האקנה יכול לבוא לידי ביטוי בתקופת ההופעה שלו, שעשויה להיות ארוכה אצל אנשים מסוימים, וליצור אי נוחות עם המראה הכללי, שיכולה להביא לפגיעה בביטחון העצמי. מטרד נוסף הוא הצלקות הנשארות לאחר שהאקנה חולף והן יכולות להמשיך לפגוע בך לאורך שנים רבות, גם לאחר שהפצעים כבר חלפו.

מדוע נוצרות צלקות שונות
ישנן מספר סיבות לכך שגם לאחר שהאקנה מפסיק ליצור פצעים – נשארת צלקת. לשם כך יש להבין כי ישנם שלושה סוגים של צלקות, הנבדלים זה מזה.

  1. סוג ראשון נקרא “צלקת פוסט אקנה” והיא נראית כשקע נקודתי על העור. הסיבה להיווצרותה היא מחסור ברקמה תחת העור.
  2. הסוג השני נקרא “צלקת היפרטרופית”, המאופיינת בבולטות משטח העור – אך היא נשארת באותו המקום שבו הופיע פצעון האקנה. הצלקת הזו יכולה להתחיל להופיע גם חודש לאחר חלוף האקנה, בדרך כלל באזורים שבהם העור מתוח במיוחד.
  3. סוג שלישי של צלקת נקרא “צלקת קלואידית”, אשר מאופיינת בגוון כהה וברוב המקרים מתפשטת גם מעבר לגבול המקורי של הפצע.

 

המאה ה-21 הביאה עמה גם טיפול חדשני בצלקות אקנה

התחושה הלא נעימה של פנים פצועות (או עור פצוע) לא חייבת להיות חלק מחייך. אם סבלת בתקופת האקנה אך הסבל ממשיך בשל הצלקות על עורך, עלייך לדעת כי היום ישנו פתרון לצלקות. קוסמטיקאית פרא-רפואית תוכל לעמוד לרשותך ולבחור את השיטה הנכונה ביותר לטיפול וזאת לאחר שתאבחן את עורך ותבין איזה סוג צלקות יש לך.

בניו אייג’ אנחנו מטפלים בצלקות אקנה באמצעות שני מכשירים אחד E-MATRIX  והשני RF פרקשיונל .
E-MATRIX הוא מכשיר מבית סינרון ו פרקשיונל מבית ונוס קונספט שניהם מהטיפולים החדשניים ביותר בעולם לפתרון בעיית צלקות האקנה.

טיפול בצלקות אקנה בעזרת e-Matrix

מכשיר e-Matrix מיוצר על ידי חברת סינרון מדיקל הישראלית (Syneron) והוא פועל על בסיס גלי רדיו. בעזרת המכשיר ישנה אפשרות לטיפול אפקטיבי בצלקות אקנה, כולל היכולת לטפל בצלקת באופן נקודתי – בלי להשפיע על שאר חלקי העור. המכשיר אינו מיועד לשימוש עצמי אלא רק קוסמטיקאית פרא-רפואית תוכל להפעילו, לאחר שעברה הכשרה מתאימה לכך.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור ואין זה משנה מה מידת הכהות שלו. השיפור במראה הצלקת מגיע באופן מהיר ביותר והתוצאה מחזיקה מעמד לאורך שנות חיי האדם. בנוסף לכך, לאחר הטיפול אין כל צורך להתאושש או להמתין עד לחזרה לשגרה.

מכשיר RF פרקשיונל אף הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת תוך שימוש באנרגית חום מבוקרת אשר גורמת למעין “פציעה” קלה בשכבת הדרמיס תוך שמירה על שלמותה ובאמצעים כגון אנרגיית אור ולייזר, שניהם אינם פולשניים ויעילים מאד בטיפול בצלקות אקנה.

פנייה לקוסמטיקאית פרא-רפואית לטיפול בצלקות אקנה

ראשית, לפני הפנייה עצמה, חשוב לדעת כי לא כל קוסמטיקאית מוגדרת קוסמטיקאית פרא-רפואית וההבדל הוא בהכשרה ובידע שיש לה כבעלת מקצוע. הבחירה שלך צריכה להיות הטובה ביותר עבור העור שלך ובמקרה של טיפול בצלקות אקנה יש משמעות רבה ליכולת האבחון, לידע המקצועי ולמכשירים בהם נעשה שימוש.

רק במכון שבו מחכים לך המכשירים המתקדמים ביותר וקוסמטיקאיות שעברו הכשרה פרא-רפואית יינתן לך המענה הנכון לטיפול בצלקות. הקוסמטיקאית תוכל לבצע טיפול בצלקות אקנה לאחר שעברה הכשרה מתאימה להפעלת מכשיר e-Matrix וביכולתה להשיג עבור עורך את התוצאות הטובות ביותר.

סובל/ת מצלקות אקנה? פני עוד היום למרכז קוסמטי רפואי המתמחה בטיפול בצלקות אקנה

כיום, כבר אין כל סיבה לסבול ממראה של עור מצולק. כל שעליך לעשות הוא לפנות אל מרכז קוסמטי מקצועי שיכול לסייע. לניו אייג’ מרכז לקוסמטיקה רפואית מתקדמת יש שני סניפים האחד בקניון אורות באור עקיבא והשני בקניון דרך הים בעתלית.  

בסניפים יטפלו בכם קוסמטיקאיות פרא-רפואיות מנוסות אשר מקפידות לשמור על רמת ידע גבוהה ולעבור השתלמויות באופן קבוע, כדי לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר, הנשען על ידע חדשני.

אם יש לך צלקות אקנה בוודאי חשוב לך להפסיק לחוש אי נוחות. טיפול מקצועי פרא-רפואי הוא הטיפול המתאים לך – ואנו בניו אייג’ משלבים בין מכשור מתקדם וידע מקצועי שביכולתו לספק לך מענה עבור טיפול בצלקות אקנה.

זה הזמן ליצור עמנו קשר, לשמוע עוד על הטיפול ולקבוע אבחון עור חינם ללא התחייבות מצדך.