טיפולי חיטוב הגוף - האם ניתן לחטב את הגוף ללא ניתוח? חלק א' | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
חיטוב הגוף בטיפולי רטט

טיפולי חיטוב הגוף – האם ניתן לחטב את הגוף ללא ניתוח? חלק א’

הטכנולוגיה נרתמת לטובת טיפולי חיטוב הגוף

בשנים האחרונות יותר ויותר מטופלים פונים אל המרכזים הקוסמטיים המובילים על מנת לבצע טיפולי חיטוב הגוף במיטב הטכנולוגיות שיש למדע הקוסמטיקה להציע לנו.
הסיבה לכך היא כי טיפולים כירורגיים הם יקרים, נדרש בהם זמן החלמה ארוך וכמובן קיימים הסיכונים אשר כרוכים בכל פעולה כירורגית המתבצעת בגוף.
סיבות נוספות אותן אנו שומעים תדיר מלקוחותינו הן המהירות בה ניתן להבחין בתוצאות, חוסר הזמן והיכולת להיעדר מהעבודה לתקופת החלמה של שבוע עד שבועיים (אם מחליטים לבחור בהליך כירורגי) וכמובן האפשרות לתחזוקה פשוטה וקלה של התוצאות.
מאמר זה יסקור את הטכנולוגיות הנפוצות ביותר לחיטוב הגוף.

חיטוב הגוף בעזרת RF גלי רדיו

טכנולוגיה זו מאפשרת להדק את העור ולהפחית משמעותית את סימני הצלוליט בכל מקום בגוף. מדובר למעשה בטכנולוגיה פורצת דרך אשר הגיעה לארץ בשנים האחרונות ונמצאת בשימוש במרכזים הקוסמטיים המובילים.
הידוק העור באמצעות תדר רדיו (RF) היא טכניקה אסתטית המשתמשת באנרגית תדר הרדיו כדי לחמם רקמות ולעוררן לייצר קולגן כדי להפחית את המראה של קווי רשת דקיקים וכן להדק ולחזק את העור הרפוי. הטכניקה גורמת לרקמות לשפץ את עצמן תוך ייצור קולגן ואלסטין חדשים.

חימום העור מתבצע באופן מבוקר תוך ניטור הטמפרטורה המופעלת במהלך הטיפול, כך שתהא אחידה במשך כל מהלך הטיפול. שיטה זו גורמת לקולגן “הרדום” שלנו, להתעורר לחיים ולהתחיל לבצע את תפקידו, דהיינו לבנות מחדש את התאים ולשפץ אותם.

התחושה במהלך הטיפול היא כשל עיסוי חם ולא נדרשת תקופת החלמה ניתן להבחין בהבדל מיד לאחר הטיפול , אך תוצאות מלאות ניתן לראות תוך כ- 10 טיפולים.

חיטוב הגוף בטכניקת Isogei

Isogei היא טכניקת הרמה ייחודית לטיפול סימני גיל, החלקת קמטים, טיפול באלסטיות של עור, הרמת החזה והישבן וחיטוב השרירים.

בטכניקה זו אנו מבצעים גירוי עצבי מבוקר של השרירים, באמצעות גלים ספציפיים היוצרים כיווץ שרירים בלתי רצוני. טכניקה זו יעילה לטיפול בכל בעיה אסתטית של הזדקנות עור נפול, בכל גיל ובכל חלק של הגוף.
למעשה, טיפול ISOGEI דומה לאימון בחדר כושר עם מאמן אישי. מדובר בכיווץ איזומטרי הפעלה אינטנסיבית ונקודתית של השריר מבלי לשנות את אורכו. כאשר הכוח הפנימי של שריר שווה או פחות מהכוח המופעל עליו, קיימת התנגדות קבועה ומתיחה של השריר. מתיחה זו היא למעשה ההתכווצות האיזומטרית.

התהליך משמיד את השומן האגור בשריר ומוביל לשיפור טונוס הרקמות. הטיפול מחזק ומותח את השריר לאחר הטיפול מתגבר חוזק השרירים ב -5%.

חיטוב הגוף והצרת היקפים ברטט

מדובר בפטנט אשר הוכח מדעית כגורם להאצת ירידה במשקל, שריפת שומן, שיפור ייצור הקולגן ומיגור צלוליט.
הרטט מפעיל את כל קבוצות השרירים בגוף ושריפת השומנים משפיעה בייחוד על אזור הבטן, שם ניכרות התוצאות המהירות ביותר. בעבר ניתן היה להשיג אפקט זה רק באמצעות טיפולים פולשניים כגון שאיבת שומן.
הטיפול אף מגביר את קצב חילוף החומרים בגוף ומאפשר להשיג תוצאה מרבית בזמן קצר ללא הפעלת כוח פיזי ובמינימום אי נוחות.
הטיפול מתאים להאצת הירידה במשקל ולעיצוב הגוף. הוא מגדיל את צפיפות העצם, מגמיש כאב ונוקשות במפרקים וברקמות שסביבם, מעלה את טונוס השרירים של רצפת האגן ובכך מפחית תופעות של בריחת שתן וכמובן משפר את פעולת המעי וזרימת הדם בגוף.
5 דקות על המכשיר שוות לריצה של 3.5 ק”מ ולשריפת קלוריות של כ 300 קלוריות ברבע שעה (בהתאמה למבנה הגוף והכושר הפיזי).