טיפול והפחתת צלוליט באמצעות מכשיר New Age | LPG קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
טיפול צלוליט במכון ניו אייג' בקניון אורות

טיפול הפחתת צלוליט באמצעות LPG – מאפיינים ויתרונות

מדוע חשוב לטפל בצלוליט? מה מאפיין את שיטת LPG? למי מתאים הטיפול והיכן כדאי לעבור אותו?

הצטברות של תאי שומן ברקמות שמתחת לעור עלולות לשוות לו מראה גלי או נקבובי. כתוצאה מכך, נשים עם צלוליט חוות פגיעה בתחושת הביטחון והדימוי העצמי. התופעה נפוצה אצל נשים בטווח רחב של גילאים והיא שכיחה בעיקר באזור הירכיים, אולם יכולה להופיע גם בחלקי גוף אחרים כגון הישבן, המותניים והבטן. עם זאת, ניתן לטפל בתופעה ובשביל זה צריך להכיר את שיטת LPG.

טיפול בצלוליט באמצעות LPG עושים רק במכון אחד

מכון NEW AGE הוא מרכז קוסמטי רפואי מתקדם עם קוסמטיקאיות ואנשי צוות שעברו השתלמויות קבועות. בנוסף, למומחים של מכון NEW AGE יש ניסיון משמעותי בביצוע טיפולי המסת צלוליט (אנחנו מפרקים צלוליט ולא ממיסים). אנו עושים שימוש במכשור מתקדם כדי להשיג עבורך שינוי דרמטי בתוך זמן קצר – ומזמינים אותך ליהנות מתוצאות שאין לאף מקום אחר.

מה מאפיין טיפול בצלוליט באמצעות LPG?

הטיפול בצלוליט חשוב כי בתוך זמן קצר יחסית ניתן להעלים את המראה הגלי או הנקבובי ולשפר את איכות החיים. בתוך כך, יש להזכיר את היתרונות של שיטת LPG ואת המאפיינים שלה. זו שיטה שבה משתמשים במכשיר שמפעיל גירוי עמוק על אזורים בעלי נטייה לצבירת שומן וצלוליט, כאשר כך משיגים גם ירידה בהיקפים. בנוסף לכך, טיפול באמצעות LPG מוכיח את עצמו בעיצוב הגוף ושיפור ניכר במראה הצלוליט בתוך זמן קצר.

קהל היעד המתאים לטיפול בצלוליט באמצעות LPG

טיפול באמצעות LPG מתאים בעיקר לנשים לאחר גיל 30 ולאחר הריונות ולידה(מתאים בכל גיל החל מגיל ההתבגרות). אף על פי שמבחינה רפואית אין שום מניעה להשתמש בטיפול הזה גם בגילאים צעירים יותר, ההמלצה לעבור אותו לאחר הריונות ולידה נובעת מהסיכון לחזרת הצלוליט.(צלוליט תמיד יחזור אם לא ננהל אורך חיים בריא. ולכן זה לא מדויק להגיד שהוא יחזור בעקבות לידה והריונות. צלוליט תלוי בגנטיקה,תזונה ואורך חיים שאנו מנהלים) למעשה, כל גבר או אישה שמוטרדים ממצב הצלוליט יכולים לטפל בו באופן יעיל באמצעות LPG. הטיפול אינו כרוך בכאבים, הוא כולל עיסוי מעודן של הגוף ובלוטות הלימפה האחראיות על ניקוז רעלים (למחוק לדם) לדם והוא אינו מסוכן.

טיפול בצלוליט באמצעות LPG מתחיל כאן

המומחים של המרכז הקוסמטי והרפואי NEW AGE מעמידים לרשותך את הציוד היקר והמשוכלל ביותר באזור אור עקיבא ועתלית. אנו מזמינים אותך להתייעץ עם הנציגים שלנו לגבי טיפול בצלוליט ועומדים לרשותך בכל משך התהליך. כל שנותר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ממש כעת על מנת לקבוע פגישת אבחון ללא עלות או התחייבות ולצאת לדרך חדשה!

PG תורם מאוד לתהליכי הרזייה בהיותו עיסוי לימפטי המזרים את הדם מה שמשפר את חילוף החומרים בגוף.