הלחמת ריסים שזירת והרמה | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
הלחמת ריסים

הלחמת ריסים במראה טבעי

עוד לפני שנתחיל לספר על נפלאות הריסים נבשר כי סוף סוף ניתן לבצע הלחמת ריסים גם באיזור השרון הצפוני! פתחנו מחלקה חדשה להלחמת ריסים (שזירת ריסים) במרכז הקוסמטי רפואי שלנו, עם מומחית בעלת ניסיון של שנים בהלחמת ריסים.

אז כעת, לאחר ששמעתם את הבשורה המשמחת, בואו ונדבר על הריסים שלנו :-)

הריסים הם אחד מהאברים המשמעותיים ביותר להבעה בפנים. הריסים שלנו נתונים לפגעי הזמן והגיל בדיוק כמו העור, השיער והציפורניים. הריסים אף עלולים להפגע ממחלות אוטואימוניות שונות וטיפולים אגרסיביים הגורמות לנשירת ריסים עד העלמותם המוחלטת.

הלחמת ריסים שזירת ריסיםלריסים כמובן גם תפקיד בהגנה על העיניים מפני מפגעים חיצוניים העלולים לפגוע בראייה ובעין עצמה. הם מגינים על העין מפני גופים זרים, מסייעים לשינה שלנו ולעצימת עיניים מוחלטת ו”מודיעים” לעפעפיים שלנו מתי עליהם להסגר ולשמור על אחד האברים החשובים ביותר בגופנו.

בהיבט האסתטי, ריסים ארוכים מעניקים לעיניים עומק והבעה ובהיותם חלק כה משמעותי מהפנים וממראה העיניים הם מקבלים בדרך כלל תשומת לב מיוחדת מאהלחמת ריסים באור עקיבאיתנו תוך הדגשתם בדרכים שונות. ישנן ביננו ברות מזל אשר נולדו עם ריסים ארוכים אך רובנו חייבות מסקרה באופן קבוע שלא לדבר על מעגלי ומרימי ריסים למיניהם, ריסים מלאכותיים, מסקרות המבטיחות שינויי מדהים ומשמעותי ועוד.

לאחרונה הגיע לישראל הטרנד הלוהט בהוליווד – הארכת ריסים טבעית. ראינו את זה על בנות הקארדאשיין וכמובן על אימן כריס ג’נר כך שאנחנו כבר יודעים כי ריסים ארוכים יפים ומתאימים בכל גיל.

התהליך מתבצע ע”י מומחית להדבקת ריסים המבצעת תהליך הלחמת ריסים אצלנו במרכז הקוסמטי רפואי. התהליך כולל שזירת ריסים ובתוך כך אנו זוכות לעיבוי ריסים שנראים טבעיים לגמרי וכמובן שתמיד מגיעה השאלה: “מה עשית שאת נראית כל כך טוב?”

הטיפול כולו אורך כשעה וחצי בהן את מנמנמת לך על מיטת הטיפולים (אפשר גם להאזין למוסיקה באזניות) ובסופו את מתעוררת עם עיניים עטורות ריסים מהממים שמשדרגים את המראה הכללי של הפנים באופן מיידי.

האפקט המיידי הוא כמובן מדהים או אם לצטט את אחת המטופלות שלנו: “נכנסתי עם שני ריסים וחצי ויצאתי עם מניפה עדינה וטבעית. זה מדהים כמה שזה יפה ותורם לבטחון העצמי!”