טיפולי הסרת שיער בלייזר | New Age מרכז לקוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
הסרת שיער בלייזר באור עקיבא והסביבה

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד?

כיצד עובדת הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער. אמנם כבר פרסמנו בעבר מאמר על הנושא, אך הפעם התייחסנו יותר אל השיטה עצמה וכיצד להיערך להסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר עובדת באמצעות קרן אור מרוכזת הנשלחת אל זקיק השערה. האור נספג על ידי פיגמנט, ובאמצעותו פוגע בזקיק השערה באופן כזה המעכב צמיחה עתידית בטווחי זמן הנעים בין מספר חודשים לשנים ועד הסרה מוחלטת. חשוב לדעת שהתוצאות שונות מאדם לאדם.

האאוץ’ פקטור 👧

פעמים רבות אנו נשאלים אם תהליך הסרת השיער בלייזר כרוך בכאב. התשובה היא שבדרך כלל לא. אך גם כאן זה תלוי סף הכאב האישי. טיפול הסרת שיער בלייזר על פי רב מרגיש כמו עקצוץ עדין.
נושא נוסף שמעסיק את המטופלים הוא כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר נדרשים להסרת השיער באופן אפקטיבי? האמת היא שגם כאן זה משתנה מאדם לאדם. לכל אחד שיער שונה. בין אם מדובר בצפיפות השיער, עוביו, איזור הסרת השיער וכו’. אך ככלל אצבע ניתן לאמר שבדרך כלל מדובר על 6-10 טיפולים.

מה קורה לפני ואחרי הטיפול?

לפני הטיפול רצוי להמנע משיזוף וחשיפה לשמש וכן מתכשירי שיזוף למיניהם שכן, עור כהה סופג את האור לפני שהוא יכול להגיע זקיקים.
מומלץ לעצור טיפולים עם תכשירים המכילים Retin A וכן במידה ולוקחים Accutane, יש להתייעץ קודם עם רופא באשר לאפשרות הסרת שיער בלייזר.
הימנעו מכלור, מים מלוחים ושמש ליום לאחר גילוח העור ובשבוע שלאחר הסרת השיער בלייזר (כדי למנוע גירוי ושריפה).

זכרו כי הטיפול משאיר למעשה את זקיקי השיער פתוחים למשך מספר ימים. יש להשלים את הטיפול עם מריחת קרם אנטיבקטריאלי  להגנה והשלמת הטיפול.

חשוב לדעת!

הליך הסרת השיער בלייזר אינו קבוע. השיער גדל במחזורים לא קבועים, ושונה מאדם לאדם. אנחנו צריכים “לתפוס” את השיער בשלב הצמיחה כדי שהתהליך יהיה יעיל.

היתרונות הייחודיים בטיפול  הסרת שיער בלייזר אצלנו בניו אייג’:

יתרון בשילוב בין שתי הטכנולוגיות IPL ללייזר- מאפשר לנו לפגוע בזקיקי שיער בעומקים שונים בגוף מה שיגדיל סיכויים לגוף חלק .

יתרון בתוכנת מוטיף מאפשר לנו לטפל בבעלי עור כהה, שזוף ,בכל עונות השנה וללא כאבים.

 

יש עדיין שאלות או תהיות? אתם מוזמנים להתקשר ונחזור אליכם!