המסה והקפאת שומן בקור | New Age המרכז לקוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
המסת שומן בקור

הקפאת שומן וחיטוב הגוף באמצעים טכנולוגיים חדשניים

איזה מכשיר משמש לביצוע טיפול באמצעות קור וגלי חשמל? מה המטרה של הקפאת שומן? כיצד גלי חשמל מחטבים את הגוף ולמי זה מתאים?

בשנים האחרונות הושם דגש רב על פיתוח מכשירים שונים המסייעים בטיפול בריכוזי שומן עקשניים. הטכנולוגיות השונות לטיפול באמצעות קור וגלי חשמל שונים מסוגל לעורר תנועות שונות של תאי שריר. התנועות שמבצע השריר חשובות להפחתת שומן נקודתי, חיזוק שרירים ושיקום שרירים כלליים או ספציפיים. עם זאת, לא כולם מכירים את המאפיינים של המכשירים החדשים המיועדים להקפאת שומן ורק מעטים מביאים בחשבון את היתרונות שלהם בכל הנוגע לחיטוב הגוף. הבה נבחן את הנושא מעט יותר מקרוב.

מרכזים עבורך את היתרונות של הקפאת שומן וחיטוב הגוף באמצעות טכנולוגיות המסת שומן בקור

ראשית, כמה מילים עלינו: במכון הקוסמטי והרפואי NEW AGE מעמידים לרשותך מומחים להקפאת שומן וחיטוב הגוף. אנו נסביר לך על היתרונות של המכשירים השונים (וביניהם מכשיר ICE21) ונתאם עבורך פגישת אבחון ללא עלות. נכון להיום, NEW AGE הוא המרכז הרפואי והקוסמטי המתקדם באזור עתלית ואור עקיבא, המעמיד לרשותך צוות מוכשר של קוסמטיקאיות העוברות השתלמויות קבועות ומחזיקות בניסיון רב. נשמח לעמוד לרשותך!

הקפאת שומן וחיטוב הגוף –  טוב גם לנפש

לא כדאי להקל ראש ביתרונות של הקפאת שומן וחיטוב הגוף. מלבד ההיבט האסתטי שבגללו משתמשים בשיטות השונות על מנת לחטב את הגוף, יש משמעות גדולה לתחושה הפסיכולוגית. החיטוב של הגוף והקפאת השומן מאפשרים להשיג תוצאות מוחשיות וברורות כבר בטיפול הראשון. זו דרך נוחה ולא פולשנית לשפר את איכות החיים, את הדימוי העצמי ואת תחושת הביטחון בקרב קהל יעד מגוון.

הקפאת שומן וחיטוב הגוף – מתאים לגברים ולנשים

קהל היעד של הקפאת שומן וחיטוב הגוף כולל גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בזכות המכשור המתקדם שנמצא אצלנו בסניפי ניו אייג’, כמו גם שילוב השיטות השונות שנעשה על בסיס ידע נרחב שנצבר במשך שנים, כבר לא צריך לעבור הליך קוסמטי כואב, להפסיד ימי עבודה או לסכן את הבריאות. גברים ונשים בגילאים שונים יכולים לעבור אבחון מקצועי טרם טיפולי הקפאת שומן ולחטב את הגוף במהירות וביעילות.

ועוד כמה מילים על הטיפול בקריו תרפיה (הקפאת שומן בקור)

הליך הקפאת שומן בקור (או המסת שומן בקור) מתאים לכל מי שסובל ממשקל עודף או מעוניין להיפתר נקודתי ממצבורי שומן שלא יורדים עם דיאטה וספורט. זהו טיפול להרזיה מהירה ומדויקת.

יתרון של NEW-AGE  בקריו תרפיה שהטיפול מלווה באנשי מקצוע מנוסים בתחום ההרזיה.

טיפול קריו לא כרוך בכאבים ובשעת טיפול ניתן לטפל בו זמנית  במספר מקומות בגוף( הכוונה לכמה מצבורי שומן בגוף).

תוצאות מהירות בין 3-7 ס”מ בטיפול אחד.

Ice 21- מכשיר לטיפול באמצעות קור וגלי חשמל שונים מסוגל לעורר תנועות שונות של תאי שריר. התנועות שמבצע השריר חשובות להפחתת שומן נקודתי, חיזוק שרירים ושיקום שרירים כלליים או ספציפיים.

טיפול המשתווה לאימון כושר ללא מאמץ שתורם בתהליך חיטוב הגוף.

טיפול תחליף לאמון כושר פונקציואנלי בעזרת היכולות שלנו לשלוט בכל שריר ושריר בגוף בהתאם לצרכים וסיבולת של הלקוח.

תוצאות הטיפול זה גוף חטוב ורזה יותר.

יתרון של NEW-AGE  בטיפולי הצהרת היקפים בכך ,שאנו מרכזים את מגוון הטכנולוגיות בתחום ההרזיה חיטוב וצלוליט . חשוב לומר שהטיפולים מלווים באנשי מקצוע  מנוסים , מקצועיים וקשובים לצרכי הלקוחות בתחום האנטי אייג’ינג לגוף.

הקפאת שומן וחיטוב הגוף כמו שרצית

במכון הקוסמטי והרפואי NEW AGE מבינים את ההתלבטות שלך סביב הקפאת שומן ויודעים עד כמה חשוב לך לחטב את גופך ביעילות וללא כאבים. אנו אוספים עבורך את אנשי המקצוע המובילים בישראל ומרכזים אותם תחת קורת גג אחת במיוחד עבורך. הטיפולים במכון מסתיימים במהירות, ביעילות ועם אחריות על התוצאות. כעת רק נותר לך לחייג למספר הטלפון 04-6262770 ואנו נדאג שאחד הנציגים יתאם מולך פגישת אבחון ללא עלות בהקדם האפשרי!