כל מה שרציתם לדעת על טיפול מזותרפיה | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
מזותרפיה להצערת עור הפנים

טיפול מזותרפיה, כל מה שרציתם לדעת

מהו טיפול מזותרפיה?
טיפול מזותרפיה הוא פתרון קוסמטי לא כירורגי שנותן מענה לבעיות שונות בגוף כגון צלוליט (המכונה בטעות צלוליטיס), עודף משקל ופיזור לא שווה של השומן בגוף. טיפול המזותרפיה למעשה תורם לעיצוב מתאר הגוף, והתחדשות עור הפנים ואף הצוואר.
הטיפול מתבצע באמצעות מיקרו הזרקות תוך החדרת חומרים לעור המכילים סוגים שונים של חומרים פעילים שאושרו על ידי ה- FDA, ויטמינים ומינרלים.

– “קוקטייל” החומרים מוזרק אל השכבות העליונות של העור, שכבת ה – mesoderm, אל שכבת השומן ואל הרקמה מתחת לעור.
– תוכן החומרים משתנה ומותאם באופן אישי לכל מטופל/ת ולכל אזור ספציפי בגוף
– מזותרפיה יכולה גם לסייע בהפחתת כאב, וכן לחדש את אובדן השיער אצל גברים ונשים כאחד.

אין ספק שמדובר במהפכה!

מזותרפיה אפקטיבית גם ללא מחטים וללא כאבים. מדובר במערכת טיפול חדשנית למיצוק, חידוש, הבהרה ושיקום העור.

באמצעות תדר האלקטרופוריישן אנו מבצעים החדרות אפקטיביות של 70-80% מהחומר הפעיל הנבחר לפי סוג הבעיה. החדרת החומרים הפעילים מתבצעת לעומק העור ונעשית תוך כדי שינויי טמפרטורה וללא פציעה. באמצעות חום של 43 מעלות וקור של מינוס 20 מעלות נוצר תהליך של פיזיותרפיה בעור, נוצרים תנאים אידיאליים להחדרה אפקטיבית ובמקביל כלי הדם מתכווצים ונמנעת “בריחה” של החומר הפעיל.

בתדר זה נעשה שימוש במעבדות מחקר ובבתי חולים והוא נחשב לאפקטיבי ביותר. הטיפול ידידותי ונעים. מתאים לכל סוגי וגווני העור. מותאם לרוב המטופלים. באמצעות תהליך טיפולי ייחודי זה אנו מטפלים בבעיות העור השונות: מיצוק העור, הבהרת העור, אובדן לחות, מראה עור עכור ואקנה, כשלכל בעיה מותאמת אמפולת טיפול ופרוטוקול מתאימים.

טיפול מזותרפיה הוא הליך לא מכאיב יחסית ולרגישות מביניכן מומלץ ואפשרי בהחלט להשתמש בקרם מאלחש שאותו נמרח על האיזור המיועד לטיפול.

טיפול מזותרפיה בדרך כלל אינו כרוך בתופעות לוואי וניתן לחזור לשגרה באופן מיידי. התוצאות ניכרות כבר לאחר טיפול או שניים ומחזיקות מעמד כשנה (תלוי בסוג העור של כל מטופלת)

למרות שטיפול מזותרפיה חדש יחסית בעולם האסתטיקה, התוצאות המשמעותיות עשו להן שם בעולם וגברים ונשים רבים מעדיפים לבצע טיפול מזותרפיה באופן שגרתי ולתחזק כך את המראה הצעיר מבלי לעבור דרך סכין המנתחים.

 

התחדשות פנים: 4 טיפולים נדרשים במרווחים של 2 עד 3 שבועות. זהו אחד הטיפולים הנפוצים ביותר של המזותרפיה, כאשר מטופלים ומטופלות מדווחים על רמה גבוהה של שביעות רצון ושיפור ניכר במראה הפנים שלהם.

למותר לציין, טיפול המזותרפיה הוא כאן כדי להשאר. מדובר בטיפול וותיק מאד שרק הולך ומשתפר עם השנים.