מוצרי טיפוח אורגניים מתנה מן הטבע | New Age קוסמטיקה רפואית
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
barley-872000_1280

מוצרי טיפוח אורגניים מתנה מן הטבע

אין ספק כי הטרנד של אורח החיים האורגני הולך ותופש תאוצה בכל העולם. רבים פונים לתזונה אורגנית ובהמשך לאורח חיים אורגני וכן לשגרת טיפוח המבוססת על מוצרים אורגניים.
החשיבות של שימוש במוצרים אורגניים נובעת מכך שמוצרים רבים מכילים כימיקלים המשמשים לשימור המוצרים והם כמובן נספגים בעורנו בעת השימוש בתכשירים.
לכן מומלץ בהחלט לשקול את היתרונות של המוצרים האורגניים.
אז מה הם מוצרי טיפוח אורגניים?
מדובר במוצרים המכילים אך ורק רכיבים טבעיים והם נחשבים ליעילים יותר בשימוש מהמוצרים הסטנדרטיים המכילים לעתים נפט, שעווה ותוספים שונים. המוצרים האורגניים משתלבים בהרמוניה עם העור ומשפרים
את יכולות הריפוי הטבעיות שלו.
בנוסף, יותר ויותר מחקרים תומכים בשימוש במוצרים אורגניים ומוכיחים את יעילותם. בהתאמה, מתרחב מעגל המגדלים של המוצרים האורגניים וחוות אשר אינם עושים שימוש בחומרי הדברה או קוטלי עשבים.
מוצרים טבעיים או אורגניים נרקחים על ידי שילוב של מרכיבים רק ממקורות טבעיים שלא טופלו, ובכלל זה
צמחים ומוצרים מהים.
גם במוצרים המכילים בהכרח מרכיבים סינטטיים למחצה כגוף סבון או שמפו, הנטייה כיום היא לשלב כמה שיותר מרכיבים הנגזרים ממשאבים טבעיים.

צרכנים רבים מתחילים ללמוד ולהכיר את מרכיבי החומרים של מוצרי הטיפוח ונמנעים מאלה המכילים מרכיבים כימיים. חשוב לדעת כי כל מוצרי טיפוח העור האורגניים חייבים להתבצע עם איזה חומר משמר כדי
לשמור על טריות עבור הצרכן. עם זאת שיטות השימור עצמן כוללות כיום שימוש בחומרים משמרים טבעיים ואריזה אטומה שמונעת חדירת חיידקים למוצר וכן עשבי תיבול אורגניים מסוימים ושמני אתריים המסייעים
לשמר את המוצר באמצעות חומר טבעי, אנטי פטרייתי ובעל תכונות אנטי בקטריאליות. בין החומרים הטבעיים הללו נמצא לדוגמה אלכוהול צמחי ולא אתיל אלכוהול, הנגזר מנפט.
מוצרי טיפוח עור אורגניים מקבלים אישור על ידי גופים מוסמכים בארץ ובחו”ל ועל פי סטנדרטים מוגדרים.
זכרו, אנו למעשה סופגים כל דבר אשר אנו מניחים על עורנו. לכן מוצרי טיפוח עור אורגניים הם למעשה המוצרים הבטוחים והיעילים ביותר בסביבה.
לבעלי עור רגיש, מוצרי טיפוח אורגניים הם בהחלט פתרון ששווה לנסות.