שלוש נשים, שלושה סיפורים, מסר אחד
04-6262770 סניף אורות 04-8404344 סניף עתלית
קוסמטיקאית באור עקיבא

נשים מספרות על ניו אייג’

שלוש נשים, שלושה סיפורים, מסר אחד: השיטה של ניו אייג’ עובדת!

נשים רבות שמגיעות אלינו מספרות על ניסיון עשיר עם טיפולים שלא הצליחו ועל תוצאות שלא החזיקו מעמד. זה הסיפור שלהן וגם הסיפור שלנו.

 

אז נכון שכיף אצלנו ובאופן כללי יש תחושה של בית, רק שבשורה התחתונה: נשים מגיעות אלינו בגלל כל מני סיבות שמפריעים להן. עור, שומן, פיגמנטציה, היקפים. אנחנו לא מאמינים בפתרונות קסם. וגם לא מאמינים שמכשיר אחד או טיפול אחד מתאים לכל אחת ואחד. ובכל הזדמנות שיש, בין הקפאת שומן להלחמת ריסים, אנחנו מספרות למטופלות שלנו כמה חשוב להתמסר לתהליך וכמה באמת צריך לרצות את השינוי המיוחל.

והנה מה שהן מספרות בחזרה:

 

 

יעל (54), חדרה 

“אני די מרוצה מהמשקל שלי, אבל את הבליטות בצידי היריכיים פשוט לא הצלחתי להוריד”

“באתי לניו אייג’ עם שני דברים שהפריעו לי ולא הצלחתי למצוא להם פתרון: צלוליט ובליטות בצידי הירכיים. אני לא מלאה מדי ובסך הכל די מרוצה מהמשקל שלי. אבל את הבליטות בירכיים פשוט לא הצלחתי להוריד. ולכן השלב הראשון מבחינתי היה לטפל בהן. כך התחלנו עם סדרת טיפולים להצרת היקפים שהצליחה תוך כמה חודשים להוריד לי 5 ס”מ בהיקף המותניים שזה הישג בפני עצמו. אחרי זה טיפלנו במרקם העור ועברתי טיפול למתיחת העור ללא ניתוח והחלקת הצלוליט.

היום, שלושה חודשים אחרי, התוצאות טובות והמראה רק הולך ומשתפר. ומה שאני אוהבת בניו אייג’, מעבר להרגשה הטובה שאני מקבל בכל פעם שאני באה, הוא הוורסטיליות שלהן. יש כאן פתרונות להכל גם מכשור רפואי וגם סוגי טיפולים ואני יודעת שהפתרון שאני מקבלת מתאים בדיוק בשבילי”.

 

אפרת (41), אור עקיבא

“אני לא תמיד מקפידה על תזונה וגם לא על כושר. בשביל השינוי שרציתי, הייתי צריכה קודם כל לשנות את התודעה” 

“הגעתי לניו אייג’ עם עור רפוי ומצבורי שומן באזורים שונים בגוף שרציתי לטפל בהם. אני בחורה מלאה יחסית וגם לא מקפידה על ספורט באופן קבוע. לודה הציגה לי מספר אמצעים להצרת היקפים  ובראשם מכשיר הלגאסי, שיכול לטפל לא רק במצבורי שומן נקודתיים, אלא גם לשפר את הטקסטורה של העור. מעבר לזה הוא גם מאפשר עבודה על השכבות השונות של העור, עם אפשרות להעמיק או להישאר על השכבות השטחיות של העור לפי דרישה.

השינוי האמיתי אצלי התחיל מעצם זה שהקדשתי תשומת לב לדברים שאני רוצה לשנות. עצם זה שבודקים אותי, מודדים אותי ומוצאים את הטיפול הנכון עבורי, כל הדברים האלה עזרו לי לשנות את התודעה שלי ולהאמין שאני יכולה לגרום לתהליך להצליח. זה קודם כל נותן בוסט של מוטיבציה ואחר כך גם בא לידי ביטוי בתוצאות. אחרי חודשיים הורדתי 5 ס”מ בהיקף והיד עוד נטויה”.  

 

מעיין (34), קיסריה

“יש לי בטן תחתונה רפויה שמפריעה לי במיוחד כשאני עולה על בגד ים זה משהו שאי אפשר להעלים”  

“הגעתי לניו אייג’ עם פאוץ’ קדמי שנורא רציתי להוריד. הכוונה לבטן תחתונה רפויה, תוצאה של שתי לידות שעברתי. ביומיום זה ממש לא מפריע לי רק כשאני יוצאת לחוף, מורידה מעלי את הבגדים ונשארת עם בגד ים, זה הופך למשהו שאי אפשר להעלים.  

אני מקפידה על תזונה טובה וגם על משמעת כושר ובאופן כללי אני מרוצה מהגוף שלי, אלא שיש אזורים שפשוט לא מגיבים כמו שצריך. לאורך השנים ניסיתי גם לא מעט טיפולים, חלקם עבדו יותר, חלקם פחות, בשורה התחתונה – לא מצאתי טיפול שהצליח לענות על הציפיות ולהחזיק לאורך זמן.

בניו אייג’ קיבלתי תכנית מגוונת שמורכבת מספר טכנולוגיות בהתאם למאפיינים שלי ולמה שרציתי.  לודה הסבירה לי שהתחדשות העור לוקחת 18-21 ימים, כלומר אני אראה תוצאות כבר אחרי 3 שבועות זה קצת כמו אפקט סינדרלה. יצאתי מפה אחרי הטיפולים הראשונים עם עור חלק באזור הישבן, נהניתי מהמראה לכל אורך הסופ”ש, אלא שלאחר מכן העור חוזר למרקם המקורי שלו. כך הבנתי שבשביל שינוי אמיתי הייתי צריכה להתמיד במשך חודש ויותר. אחרי התמדה של מספר חודשים אני יכולה להעיד על תוצאות איכותיות שניראות טוב מאוד לעין ושגם נשמרות לאורך זמן. אני שמחה ומוקירת תודה ללודה ולצוות הבנות של ניו אייג’ שידעו לקחת אותי לתהליך הזה בצורה מושלמת, עם ידע מקצועי ותמיכה לאורך כל הדרך”.  

 

ומה איתך? מקווים לראות אותך איתנו בקרוב!

 

עשרה דברים שכדאי לך לדעת על הצרת היקפים